Wpis z mikrobloga

Ocieplanie wizerunku, ktoś poradził... i złamany nos zmarłej.... czyli rodzina coś tam wie, ale nie musi się tym dzielić. Absolutnie tego nie oczekuję, jedynie spójnych relacji i faktów. Nie dla szukania sensacji, ale żeby stanąć twarzą w twarz z prawdą. Szukanie morderców w Egipcie, bo w Polsce ich nie ma.... Na pytanie Markusa: Czy ktoś Ci coś zrobił, MŻ odpowiada -
Tak..., na pytanie :Ale co robią? - MŻ odpowiada: Ty wiesz, zabierz mnie... To odbywało się przy asyście nieznanej widowni, min siostry. Po co nagrywanie w ciemności, po co zasłanianie ekranu i słowa-"Spójrz się na mnie", by pokazać coś, co wstrząsnęło MŻ. Przypominam to, by trzymać się tego, co powinno być dowodem, inne kwestie są tu naszym własnym dociekaniem i podlegają krytyce jak zawsze w śledztwie. https://www.google.pl/amp/www.se.pl/amp/wiadomosci/polska/tylko-u-nas-wyjatkowy-rodzinny-album-magdaleny-zuk-niepublikowane-dotad-zdjecia_1013727.html. Ciekawe czy google jutro też zmieni datę i zaktualizuje ten artykuł na jutrzejszą, np.... a czemu nie... jeśli portal wstawi, że się pomylił..?
#magdazuk
  • 70
@Evergreengo:

dowieźli ja najwyżęj do lotniska ale nigdy nei weszła na terminal (nie ma monitoringu ani świadków)


Przecież ją rzekomo wieźli na lot do Polski. Więc na lotnisku musieli być Polacy. Tych rzekomo przesłuchano. Rozumiem że masz przeciek że nikt nic nie widział? Czy tak się jedynie domyślasz?

To co było w Egipcie było moze próba generalną przed Florydą?


Może; ale chyba bardziej prawdopodbne, że temat ślubu pojawil się aby uwiarygodnić
Pobierz k.....o - @Evergreengo: 

 dowieźli ja najwyżęj do lotniska ale nigdy nei weszła na ...
źródło: comment_AtqP77H4u6wGASMyLl5vlTQlT9nGGXN9.jpg
@Evergreengo: Ten post ukazał się z datą 28.04, był postem z fb siostry i widzieli go inni czytelnicy. Wstawiłam screen, na którym niestety nie ma daty, ale nie jest to skopiowany tekst portalu, jak ten z 30.04, ani artykuł o poście, tylko oryginalny post autorki. Jak można tłumaczyć udostępnienie go w danym dniu błędem, skoro tamtego dnia przeczytała go spora grupa ludzi... więc nie przeczytali go 30.04,ale tego samego dnia. Post
@kknnoo: Nie wiem czy widziałeś te screeny z komentarzami ode mnie. Ludzie pytali, gdzie jest post z 28.04.Teraz mój "cień" na tagu przedstawił teorię informatyczną, że to technicznie nie możliwe... A ja pytam się, co było wg zinfo. pl błędem, który się pojawił? Chodziło im o datę publikacji, że to był niby błąd, po czym oryginalny post usunięty z fb. niby z powodu komentarzy i hejtu. Już wtedy hejt?
@stopmanipulacji1111: widziałem waszą wymianę; nie miałem czasu się wczytać; update strony internetowej jest do sprawdzenia na bank; z fb nie wiem; ale jeśli ludzie komentowali itd - to wystarczyłoby dotrzeć do tych komentujących i poprosić by sprawdzili swój dziennik aktywności... może napisz na fb do ludzi ze screenów?
@kknnoo: dowód przeprowadzony przez x podaje link do posta, który jest usunięty. Zinfo sprytnie zablokowało komentarze, tłumacząc się dobrem siostry, że hejt itp... linki aktywne przekierowują na artykuł o poście a nie na post. Artykuły były na początku dwa w necie, zachowała się grafika, którą wstawiłam, są dwie daty na dwóch różnych aktualizacjach, ale liczba osób, które to widziały jest na górze inna, to nie był ten sam. Teraz nie można
@czepit:

To powiedzcie mi biorąc pod uwagę że Magda zarabiała w Polsce ze 3 tys zł a 4 tys zł na wycieczkę to dla niej dużo po co miałaby jechać przez biuro podróży płacić ekstra po to żeby zarobić marną kasę ?.


Tu nie chodzi o to, że ona faktycznie miała jechać jako ta animatorka, ale że mialaby to być swego rodzaju przykrywka do prawdziwego celu wyjazdu. Problem w tym, że
@czepit Faktycxnie ktoś tu pisał, że jakiś kolega z pracy, Kurd chyba, przetłumaczył to w ten sposób (że Magda miała być tam 2 lata w tym zawodzie, ale to jedyne źródło takiego twierdzenia. Konsule honorowi mają się zastępować, jeżeli nie ma np. konsula polskiego, to jakiś inny kraj EU go zastępuje. Filmik jest kluczem, a o nim ani słowa, i w ogóle ani słowa o wątku polskim, jakby nie istniał. Mogą być
@kknnoo: @czepit @Brunhilda2 Zgadza się, że drążyłam animację jako przykrywkę dla "animacji dla dorosłych". Ta też jest legalna np show wieczorne albo różne tańce (info z portalu pro staff), tylko zmienia postać rzeczy jak ktoś jest oszukany albo był naiwny. Modelki i hostessy u pani JB były również oszukiwane, chociaż niektóre z własnej woli za kasą. Tak czytałam Była mowa o narkotykach, pani JB nonszalancko odpowiedziała, że to nic nowego, iż
@stopmanipulacji1111: Super auta i super życie, ale za jaką cenę? Poziom moralny tej pani JB pozostawia dużo do życzenia, a wypowiedź jest wręcz cyniczna. Mimo wszystko trudno uwierzyć, że Magda miała podobne spojrzenie na to. Może dała się zwabić na zarobek, ale jej późniejsza walka znaczy, że nie godziła się na coś. Co jest interesujące, na filmiku wygląda, jakby czuła się winna wobec "narzeczonego". A jednocześnie jakby nieufna...
@Brunhilda2: Absolutnie, z pewnością jej zgody tam nie było. Mogła chcieć luksusu, widziała, że znajomi żyją na pewnej stopie, została omamiona jak to fajnie, zobacz, dziś w Polsce się nie dorobisz, to mój znajomy, nie ma się czego bać, przecież mi ufasz? Czy Cię zawiodłem kiedykolwiek? I taką śpiewkę wszystkie słyszą. Nazywała siebie "księżniczką", tak ktoś napisał... Ceniła się wysoko, była ambitna, ale chciała też wiele od życia... to ją zgubiło.
@stopmanipulacji1111: W bardzo podobny sposób analizowałam jej charakter i możliwe scenario. Zwróciłam uwagę na to, że ambicja w (granicach rozsądku) jest sama w sobie dobrą cechą (konsekwentne dążenie do wyznaczonego celu), ale może nieraz uśpić czujność. Wydawało mi się dziwne, że rozsądna dziewczyna mówi o ślubie na Florydzie po kilku miesiącach znajomości, nie mając kasy na przelot do Egiptu (chociaż tu zastanawialiśmy się też, czy mowa o ślubie nie była to
@Brunhilda2: ostatnio w jakimś przypadkowym filmie usłyszałam :"kobieta, która nie ma ojca, zrobi dla faceta wszystko..", czy to nie pewien syndrom po "trudnych relacjach" rodzinnych, DDA i potrzeba dowartościowania i wiecznych kompleksów, ojciec, którego nie było.. ale to takie na boku dewagacje psychologiczne.
@czepit: @stopmanipulacji1111 @kknnoo Na 99% to musi być z jej udziałem. Inaczej zachowałaby się bardziej obojętnie. Matka KK zachowała się naturalnie i rozsądnie, tej kobiecie naprawdę chodzi o rozwiązanie sprawy córki. Są niby te programy do odszumienia, może nikt nie ma jakiegoś płatnego, profesjonalnego. Czyżby śledczy tylko czekali na dokumenty z Egiptu? Przecież muszą coś robić, raczej niemożliwe, żeby nie było poszlak a nawet dowodów. Zbliża się wrzesień. Co z tymi