Wpis z mikrobloga

Ocieplanie wizerunku, ktoś poradził... i złamany nos zmarłej.... czyli rodzina coś tam wie, ale nie musi się tym dzielić. Absolutnie tego nie oczekuję, jedynie spójnych relacji i faktów. Nie dla szukania sensacji, ale żeby stanąć twarzą w twarz z prawdą. Szukanie morderców w Egipcie, bo w Polsce ich nie ma.... Na pytanie Markusa: Czy ktoś Ci coś zrobił, MŻ odpowiada -
Tak..., na pytanie :Ale co robią? - MŻ odpowiada: Ty wiesz, zabierz mnie... To odbywało się przy asyście nieznanej widowni, min siostry. Po co nagrywanie w ciemności, po co zasłanianie ekranu i słowa-"Spójrz się na mnie", by pokazać coś, co wstrząsnęło MŻ. Przypominam to, by trzymać się tego, co powinno być dowodem, inne kwestie są tu naszym własnym dociekaniem i podlegają krytyce jak zawsze w śledztwie. https://www.google.pl/amp/www.se.pl/amp/wiadomosci/polska/tylko-u-nas-wyjatkowy-rodzinny-album-magdaleny-zuk-niepublikowane-dotad-zdjecia_1013727.html. Ciekawe czy google jutro też zmieni datę i zaktualizuje ten artykuł na jutrzejszą, np.... a czemu nie... jeśli portal wstawi, że się pomylił..?
#magdazuk
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@stopmanipulacji1111: Przywrocilas mi odrobine wiary w ludzi ,chcac poznac prawde ,obojetnie jaka by ona nie byla. Wlozylas duzo pracy ,poswiecenia,czsu ,zeby szukac ,napisac ,potwierdzic --Dziekuje Ci za to ,tez sie zgadzam z w/n kometarzem ..)) #magdazuk "Przewaznie prawda bywa bolesna,brutalna...zawodzimy sie na tych, ktorych znamy ,myslimy ,ze ich znamy ,a tak naprawde okazuje sie ,ze wogole ich nie znamy "
  • Odpowiedz
@decrepit:

Dynamika akcji jest za szybka, zdecydowanie za szybka. W normalnych okolicznościach jeżeli Egipcjanie chcieliby wykorzystać dziewczynę najpierw sprawdziliby z kim przyjechała, zrobiliby rozeznanie, pewnie podejście pierwsze bardziej dobrowolne. Poza tym przecież skąd wiedzieliby kto jak wygląda? czy dziewczyna atrakcyjna czy nie ? Jeżeli nikt z Polski nie maczał w tym palców a nikt z Egiptu nie "dał zlecenia " na Magdę to wytłumaczcie mi jakim cudem jest taka dynamika akcji ?


było opisywane jak to rzekomo działa - rezydent pewnie dostaje liste podróżnych przed przylotem, obczaja w necie (fb, insta) i wyłapuje co bardziej 'łakome' kąski. Jeśli to prawda - to sam fakt 'szybkości' działania niczego nie musi przesądzać. Poza tym jeśli to prawda z tą taxówką i rezydentem - to już wtedy wiedział że Magda przyleciała
  • Odpowiedz
@stopmanipulacji1111: Zdaje mi się, że gdzieś wcześniej czytałam o złamanym nosie, a w artykule brzmi to, jakby to było jakieś nowe odkrycie. Zauważyłam, że ludzie, którzy owszem są zainteresowani o tyle, że czytają nowe artykuły/oglądają TV, ale nie analizują tego wszystkiego, zaczynają wierzyć w oficjalną w tej chwili wersję: "Ale siostra mówiła...", "Ale przecież M nie ma nic wspólnego z tym, co się wydarzyło?". Ciekawe, że siostra skoncentrowała się na
  • Odpowiedz
@kknnoo @czepit @anina_01 Racja jest gdzieś po środku między waszymi spostrzeżeniami wg mnie. Belgowie(właściciele) mogą bardziej dbać o interesy z arabami, w Belgii nie brak ich też. I interesów i immigrantów. Udają jak mogą, że ścigają terroryzm, a z drugiej strony niezrozumiała poprawność polityczna. Gdyby nie sprawa MŻ wiele spraw siedziałoby w cieniu. A te hotele, którym cofnięto licencje to pewnie też "europejskie". Oni tam doskonale ze sobą współpracują,
  • Odpowiedz
@czepit: dzięks, z tego co jest tam napisane nie wynika wprost, że ta rozmowa w taxówce była z lotniska po tym jak tam przyleciała, mogłobyć to później.

Co do kobiety z Liszek - jej sytuacja była inna, bo w gre nie wchodził pracownik polskiego biura podróży, i sprawa nie rozgrywała się na terenie (w hotelu) należącym do belgiskiego konsula. Nie było europejskiego punktu zaczepienia. Z tego co pamiętam to zrobił
  • Odpowiedz
@Evergreengo: chyba tego nigdzie nie podawali do których dokładnie hoteli była wożona? sieć nazywa się Three Corners, w Marsa Alam mają trzy 4-gwiazdkowe hotele: Sea Beach Resort, Equinox Beach Resort, Happy Life Beach Resort i jeden 5-gwiazdkowy: Fayrouz Plaza Beach Resort. Więc do stracenia mają sporo jakby się miało roznieść, że TUSZUJĄ MORDERSTWO. Więc powinno im zależeć na współpracy, niezależnie od apatii / niechęci miejscowych władz. No chyba że
  • Odpowiedz
@Evergreengo:

Wg mnie "ambasada" nie oznacza wcale ambasady RP w Kairze.


Zejdź na ziemię. Mieliby się nie kontaktować z PL przedstawicielstwem, tylko belgijskim (do tego jedynie honorowym, więc nie zawsze dostepnym)? O tym drugim, że piastuje je właściciel hotelu, najprawdopodobniej nie wiedzieli. A nawet jeśli - to taka komunikacja jest do odtworzenia.
  • Odpowiedz
@czepit: > Cytowany tekst... Później jest już z górki izolacja dziewczyny, robienie kolejnych alibi. Teraz najlepsze to że Magda zginęła to przecież tylko dlatego że zamieszane były w to osoby z Polski. Dlaczego ? już tłumacze powiedzcie mi kto by się przejmował sytuacją że Egipcjanie gwałcą dziewczynę i zostawiają ją przy życiu ?

Do tego mamy zakrzywienie czasoprzestrzeni. Wg mnie rozmowa przed hotelem nie miała miejsca po próbie wsadzenia jej
  • Odpowiedz