Wpis z mikrobloga

@rpiro to gadamy o chamstwie czy o szacunku do wyborców? To że się pochwalił tym screenem jest słabe (chamskie nie), ale już na pewno nie ma nic wspólnego z szacunkiem do wyborców.
Ot co kręcisz aferę dla kręcenia afery.
Nawet nie wiem jaka to partia w ogóle? Po tagach zakładam że pis albo kukiz?
  • Odpowiedz
@rpiro pan Tarczynski podbudowuje sobie ego. Patrzcie, chcą mnie do Newsweeka (ergo jestem taki fajny), pokażę im, że mogę mieć ich w dupie (jestem silny i niezłomny).
  • Odpowiedz
@rpiro: A czego innego oczekiwaliście od tego buraka. Tak myślę, że gdyby Tarczyński krew oddawał, to można by z niej barszcz robić. () Chamstwo to dziś cnota a kulturę uważa się za słabość. Takie czasy nastały wraz z rządami cybulakowej kołtunerii
  • Odpowiedz
nie sądze aby ludzie czytający newsweeka byli jego wyborcami, więc o jakim szacunku do wyborców Ty piszesz


@zielony-mis: Czyli pochwalasz, żeby urzędnik państwowy był chamem nie dla swoich. To jest ta ta wasza rewolucja moralna, ta dobra zmiana?

Jak posłowie zachowują się podwórkowe mafie, a jeszcze ich wyborcy zadowoleni z rozpierduchy, to jakoś przyszłość widzę w ciemnych barwach. Jak zagrodowe psy, słowo daję.
  • Odpowiedz
@ajuto00: Czy Ty przeczytałeś co ja do Ciebie napisałem? Ja w żaden sposób nie napisałem czy zrobił dobrze czy źle, tylko napisałem że nie ma tutaj braku szacunku dla wyborców, rozumiesz co ja do Ciebie pisze?
  • Odpowiedz
nie sądze aby ludzie czytający newsweeka byli jego wyborcami, więc o jakim szacunku do wyborców Ty piszesz


@zielony-mis: z definicji, człowiek głosujący na inną partię również jest wyborcą
  • Odpowiedz