Wpis z mikrobloga

@03lve37912: Tak, a we wcześniejszej sytuacji Messi po prostu wybijał piłkę na aut ;) Nie mówię, że to boiskowy chuligan, tylko, że to piłkarz z krwi i kości, który też ma swoje grzeszki, wbrew forsowanemu przez długi czas wizerunkowi złotego chłopca z sąsiedztwa.
@03lve37912:
A przewracanie się, kiedy przeciwnik nie dotknął to nie jest pokazywanie pogardy? Mimo świadomości, że cały świat to widzi? Bitch, please, to jest taki sam poziom #!$%@?.
Nie bronię Realu, któremu nigdy nie kibicowałem, gardzę gimnazjalnymi umysłowo kibicami obu zespołów. Nie wiem w sumie po co się odezwałem w wątku, do którego takie gimbusy zwaliły.
@K_Wittchen: A Xavi co zrobil swego czasu? xD Dokladnie to samo. Tez byli na szczycie, tez byl kapitanem... I w przerwie podszedl do bodajze Diarry i zaptal czy chce dotknac pilke bo nie mieli okazji w pierwszej polowie a po przerwie beda mieli jedynie ja kzaczna od srodka. Wiec nie #!$%@? ze tylko Real taki zly a Barcwelona czysciutka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@K_Wittchen: No domawiam bo taki jest odbior tego posta, sorry Batory. Jedyne do czego kibice FCB moga sie przyczepic po tym dwumeczu i juz szczekanie... Szacunku do tego kolka teatralnego nie mam. Podziwiam, a raczej podziwialem ich gre (bo obecnie graja piach), ale nienawidzilem za chamstwo i cwaniactwo i tak juz zostanie.