Wpis z mikrobloga

Założę 25mm (normalnie 32mm)...pokręcę coś po asfaltach. O jaki ładny skrót... xD.
Chyba mi się zmieniła koncepcja, zastanawiam się na czymś innym niż Holdsworth :(. Czasami przydałoby się coś szerszego niż 32mm wsadzić (bez błotników 35mm wejdzie bez problemu). Finn jako mocowanie telefonu jest przezajebiste!
#szosa #rower #rowerowywroclaw #holdsworth #touring
uysy - Założę 25mm (normalnie 32mm)...pokręcę coś po asfaltach. O jaki ładny skrót......

źródło: comment_YBLnhfLhcWGkvnT8XoUW2fYz6kt5BawR.jpg

Pobierz
  • 16
@uysy: mam z Ali i telefon się trzyma całkiem dobrze. Jednak nie wiem czy w moim przypadku tak się trafiło czy wszystkie tak mają. Iż miałem na dwóch drobne skazy gdzie po czasie w tym miejscu się urwały.
mam z Ali i telefon się trzyma całkiem dobrze. Jednak nie wiem czy w moim przypadku tak się trafiło czy wszystkie tak mają. Iż miałem na dwóch drobne skazy gdzie po czasie w tym miejscu się urwały.


@Tekedo: miałem oryginał, ale szybko zgubiłem. Wziąłem 2 z alie i używałem ze 2 lata. naderwały się dopiero jak czasami mocowałem w nich pompkę:)
Widząc naderwanie zamówiłem jakiś czas temu 3 sztukę. Dziś się
@uysy: a ile bar nabiłeś w koła ? ja nie raz na oponach 23/25c jeżdzę po szutrze - tyle że ja dobijam pod 9bar. (mam ciężkie kości ;) Trzęsie jak sto #!$%@?ów, ale szansa na przebicie, zerowa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Talarkowy: coś pod 6-7 było, ale wiem dokładnie kiedy to sie stało :P. Ja mam jeszcze przyzwyczajenia z mojej Endurówki 20cm skoku która łyka małe zwierzęta w lesie :P.