Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale #pytanie #gorzkiezale #pomoc Mircy, jakąś godzine temu dostałam sms o treści" twój kod to zmiany nr telefonu to 5678" podpisane kredyty coś tam. Przestraszyłam się, że ktoś wziął na mnie , na mój nr kredyt. Potem zorientowałam się, że dzwonił do mnie nr identyczny jak mój tylko jedna cyferka inna. Czy możliwe , że ktoś tamten co wziął sobie kredyt zmieniając nr telefonu pomylił cyferkę i stąd sms dotarł do mnie? Czy jednak mam przesrane?
  • 7
@Elrondka88: Jak dla mnie to bardziej haczyk (w stylu sms premium, itp.) lub zwykła pomyłka. Bo jakby ktoś brał kredyt na Ciebie, to pewnie nie podawałby Twojego numeru. Nie pisz, nie dzwoń, śpij spokojnie. A jak bardzo nie możesz zasnąć to poświęć pare zł i sprawdź swój profil na biku (bik.pl).
@skrzypi87: ale ta stronka kredyty coś tam istnieje. Ktoś chciał zmienić sobie numer tel podany na tej stronce, i do mnie przyszedł sms , że twó kod do zmiany nr telefonu to 66788 i podpisane kredyyuty coś tam:/ nie chce by się potem okazało , że mma jakieś kredyty znów. Więc nie wiem panikować?
@Elrondka88: Do mojego ojca przyszło o jakiś kredycie Tesco, tyle że on do Tesco nie chodzi, a i kredytu nie brał. Ale zadzwonił do nich, sprawdzili i orzekli że go w ich systemie nie ma. Więc zwykła pomyłka. Jak chcesz to zadzwoń, albo tak jak pisałem: prosty raport bik, 36 zł i będziesz wiedziała jak Cię banki widzą i czy coś im jesteś winna.