Wpis z mikrobloga

Co właściwie zyskaliśmy na całym wątku Sama sprzątającego czyjeś gówna w Cytadeli? Oprócz tego, że wyleczył Mormonta? I tak wiem, że najprawdopodobniej zabrał tą książkę ze sobą i prawda pewnie wyjdzie w końcu na jaw, ale dało się to wszystko chyba osiągnąć łatwiej niż tak karkołomnie prowadzić wątek, który zabrał sporo czasu antenowego a zostało już raptem 8 odcinków do końca całego serialu. Eh...
Edit: Ta wstawka arcymaestra odnośnie krakena zabijającego Aegona... Czy sądzicie, że tak jak w książce Euron (prawdopodobnie) wypuści Krakena na żer? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#got
Florent - Co właściwie zyskaliśmy na całym wątku Sama sprzątającego czyjeś gówna w Cy...

źródło: comment_lRKaD6Umb06VxrrPGcOy8oxE7KIQzdls.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@do_gazu: To fakt, o tych złożach zapomniałem. Jednak wciąż wydaje mi się, że ten wątek został #!$%@?. Ogólnie Martin wspominał, że też ma spory problem z wątkami Aryi i Sama bo pierwotnie planował wpleść 5 letnią przerwę pomiędzy wydarzeniami tomów. Wtedy Sam nie miałby problemu z zostaniem maestrem a Arya mogła by faktycznie przejść jakieś gruntowny trening i nie byłaby tak bardzo komiksowa jak obecnie. Ale słabo to współgrało z
  • Odpowiedz
Co właściwie zyskaliśmy na całym wątku Sama sprzątającego czyjeś gówna w Cytadeli? Oprócz tego, że wyleczył Mormonta? I tak wiem, że najprawdopodobniej zabrał tą książkę ze sobą i prawda pewnie wyjdzie w końcu na jaw, ale dało się to wszystko chyba osiągnąć łatwiej niż tak karkołomnie prowadzić wątek, który zabrał sporo czasu antenowego a zostało już raptem


@Florent: no ja #!$%@?
tak sie wlasnie buduje klimat, opowiada historie i robi
  • Odpowiedz