Wpis z mikrobloga

Rozmieszaja mnie przyglupy które uważają #bitcoin za przyszłość, nawet mi Was nie żal. Cały świat się zbroi, broń elektroniczna i ECM coraz bardziej zaawansowana i jest tylko kwestią lat jak coś grubego #!$%@?. Do tego dochodzi dziwna aktywność słońca która może wyłączyć światło w tym naszym #!$%@? na kilka miesięcy. Już niedługo kapitałem będą umiejętności (Ale nie #programowanie czy tam inne kręcenie lodów z gowna) i materiały wymienialne plus zasoby energii (W każdej postaci)
#niepopularnaopinia
  • 51
@mesrs123 coś umiem i za te umiejętności jestem dość dobrze wynagradzany. Czesc środków oczywiście konsumuje a resztę zabezpieczamy tak że w przypadku kryzysu/wojny/kataklizmu moc przeżyć z rodziną do momentu zapewnienia sobie samowystarczalności, głównie chodzi mi o schronienie, energię i pożywienie.
@mentis nie mam bolu dupy. Bawiłem się swego czasu dużo w Forex i prywatnie i zawodowo wiem jak wizja dodatkowych zer na koncie potrafi podkoloryzowac życie.
Śmieszy mnie ten hype na btc że to taka przyszłość. #!$%@? przyszłość. Nasza cywilizacja zmierza bardziej w kierunku wizji mad Max niż domów w chmurach i lotów między systemowych.