Wpis z mikrobloga

Rozmieszaja mnie przyglupy które uważają #bitcoin za przyszłość, nawet mi Was nie żal. Cały świat się zbroi, broń elektroniczna i ECM coraz bardziej zaawansowana i jest tylko kwestią lat jak coś grubego #!$%@?. Do tego dochodzi dziwna aktywność słońca która może wyłączyć światło w tym naszym #!$%@? na kilka miesięcy. Już niedługo kapitałem będą umiejętności (Ale nie #programowanie czy tam inne kręcenie lodów z gowna) i materiały wymienialne plus zasoby energii (W każdej postaci)
#niepopularnaopinia
  • 51
@Philopolemus_Fronius: Ja ci już tłumaczyłem jak to działa a ty dalej porównujesz walutę fiat do zdecentralizowanej waluty opartej o blockchain... Nie mówię ze brak tu spekulacji bo jest w okresie krótkoterminowym. Na długi okres bitcoin rośnie z powodów wyżej wspomnianych w poprzednich komentarzach.
@MagicznyHades: Ale co ty możesz mi tłumaczyć jak po pierwsze doskonale wiem jak działa bitcoin, po drugie, nie zdajesz sobie nawet sprawy z wad bitcoina oraz tego, że codziennie na całym świecie podejmowane są próby wymyślenia czegoś co go zastąpi xD
@Philopolemus_Fronius: Ja zdaje sobie sprawę z jego wad, które są ostatnio konsekwentnie eliminowane. Jest mnóstwo kopii bitcoina, znacznie lepszych technologicznie, a jednak bitcoin to dalej król krypto, bo tu nie o to chodzi. Chodzi o zaufanie mas i mocna społeczność, co bitcoin ma jako jedyny wśród kryptowalut.
@Lucky_: ktoś musiał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

graj w konterstrajka w kafejce
wróć do domu
włącz tv
pierwsza wieża płonie
po 5 sekundach #!$%@? się drugi samolot
hehe jaki fajny film
prezenterka płacze
o kurdebele to tvn24
o #!$%@? to nie film
mame mame chodź szybko wojna mocno xD
zaraz dzwoni wujek foliarz, który co roku przepowiada wojnę z rosją albo koniec świata i ma na działce