Wpis z mikrobloga

No dobra. Trochę się wstydzę ale zapytam tu. To zawołam wszystkich i już pytam: @Mikunda: @PRXPR: @tom3k85: @CygaroZwasem:

Pracuję w tej chwili jako informatyk, w tym roku akademickim bronię się (licencjat). Studiuję grafikę komputerową.

Teraz jest odpowiedni moment, bo w mojej obecnej robo zaczyna się robić dość #!$%@?, wymagają coraz więcej ale płacą wciąż tyle samo. Jest jeszcze w miarę stabilnie, więc mogę spokojnie przygotować się do "startu"
@gosiage: infopraca.pl i obejrzyj strony agencji ze swojej okolicy, popytaj na forach udając klientkę. A tak naprawdę to zaczepić się w jakiejś większej firmie jako grafik, nie koniecznie w agencji. Jeszcze lepiej pracować dla siebie mając kilku klientów, wtedy jesteś panią czasu i sytuacji, nie koniecznie zarobków. No i nie oszukujmy się, po szkole nie masz doświadczenia, to wymaga paru lat pracy.
@gosiage: już samo to, że mieszkasz w stolicy jest sporym plusem na tym rynku
jak chcesz robić ogólnie grafikę użytkową to najlepiej do jakiejś agencji na początek żeby zrobić doświadczenie, w korpo chyba mogą gorzej patrzeć jak się zamierzasz na nich uczyć,
jak portfolio nie masz to porób sobie jakieś projekty zmyślone, kilka logo, folderów, banerów na mockupach - standardowo
chociaż z tej opcji informatyk -> grafik to ja bym został
@sorasill: !!!!!!!! GRATULUJE :D

Czyli jak to mój niebieski ciśnie swoich kumpli co córki maja --> dokonałeś niemożliwego, zrobiłeś dziurę w dziurze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciekawe co będzie jeśli jemu się trafi "dziura". Będę pierwsza która go pociśnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)