Wpis z mikrobloga

1.Sebki z C robią oprawę z krzyżami na derby
2.W sumie to większość klubów miała podobne oprawy
3.A nawet nasi rywale zabijają (Paprzykarz Szczeciński, "Przyznaje się 22 razy")
4.Nobody kiers
5.NIE
6.Wykop kiers
7.Janusze nagle robią się wielkimi znawcami
8.'HURR DURR #!$%@? ŻE STOJĄ STEWARDZI NA STADIONIE ORAZ SĄ 3 METRY OD PODESTU TRYBUNY DO MURAWY! WSZYSCY MAJĄ SKAKAĆ NA BOISKO I LECIEĆ POD C I POWIEDZIEĆ SKANDUJĄCYM SEBKOM ŻE NIE WOLNO ROBIĆ TAKICH NIEDOBRYCH OPRAW! NAWET JANUSZE Z TADEUSZAMI CO PRZYJECHALI NA MECZ NA E14, 15 LETNIE KARYNY W BLUZACH WIERNOŚCI CZY DZIECI Z F, WSZYSCY WYSKAKIWAĆ POWINNI HURR! A TERAZ ZA KARĘ ZAMKNĄĆ DOCHÓD KLUBU Z BILETÓW ORAZ ROZRYWKĘ DLA NORMALNYCH OSÓB!" ( @rudy2007 )
9."WSZYSCY POLSCY KIBICE CO OGLONDAJOM TOM DURNOM LIGE TO GUPKI! TA LIGA JEST BEZ POZIOMU! NIECH ZAMKNĄ DOCHÓD Z BILETÓW KTÓRY POMOŻE POLSKIEMU KLUBOWI SIĘ POLEPSZYĆ FINANSOWO = POZIOMOWO BYM MUGŁ MÓWIĆ JAK TA LIGA JEST GUPIA! TERAZ IDĘ OBEJRZEĆ BOGATĄ LA LIGĘ, ZARAZ #!$%@? QUEVO STRACI 28 BRAMKĘ Z REALEM MADRYT! MUSZĘ TO OBEJRZEĆ!"
10."MIESZKAM W ANGLII I WIEM JAK JEST W POLSCE, ALE WSPULCZUJE POLAGOM! TAM JEST TAK NJEBEZPIECZNIE PEWNO KAZDY RAZ W ZYCIU DOSTAL MACZETOM! TAK PRZYNAJMNIEJ NA TVN OBEJRZALEM!"
11."NIE WIEM KTO TO BEDNARZ ALE W TEJ WISLE TO NIKT NIE WALCZYL Z KIBOLAMI, A JAKBY ZACZELI TO BY NA KARACH OSZCZEDZILI I BY MIELI DUŻO PIENIĘDZY:
12."Żeby być fanatykiem jakieś gównodrużyny która dostałaby baty od czwartoligowego zespołu z Włoch albo Hiszpanii, a ostatni raz w pucharze europejskim grała w czasach Pele, to trzeba mieć nierówno pod kopułą. - ( @wergiliusz ) LEGIA LM 2016/2017, LECH LE 2014/15, WISŁA KRAKÓW 1/16 LE W 2011, ALE CO JA WIEM, PILKA NOZNA TO SPORT DLA PEDALUW LOL XDDD"
#wislakrakow #ekstraklasa
  • 5
@wykop-wykopek nie wszyscy, krakowskie klimaty to dla mnie ciężka patologia i tyle... To że kibice Widzewa stoją sobie na sektorze Wisły razem z kibicami resovii zresztą taka sama patologia no ale kibolskie klimaty są dziwne