Wpis z mikrobloga

Wlasnie mi kobieta z ktora bylem 8 lat powiedziała ze od roku na weekendy mnie zdradza. Jeździ zaocznie na uczelnie i pieprzy sie w samochodzie po zajęciach. Ryczy, zaluje i mnie kocha nad życie. Tak mnie kocha ze trwało to rok. Rok bylem jeleniem, pracowałem za granicą po 12-13 godzin żebyśmy mogli sobie zbudować dom, za to jak tu bylem miałem czas tylko dla niej, w stu procentach, kochałem nad życie i pokazywalem jej to. A teraz, teraz juz nawet nie umiem wypowiedzieć tego co czuję. Nie mam z kim pogadać, bo miałem tylko ją i tylko cały sie jej poświęciłem wiec pisze to na stronie ze smiesznymi obrazkami. Nie liczę na słowa otuchy, ani nawet ze ktoś to przeczyta. Moze jakieś ziarenko ulgi, niby alkohol pomaga ale nawet na to nie mam ochoty #zdrada
  • 122
stare znajomości z kolegami z przeszłości, zainstaluj Tindera, ściągnij Wiedźmina i żyj.


@Saute: Najlepsza porada jaką przeczytałem na wykopie w ostatnim czasie :) Serio.

@rpeg: Nie wierz w ani jedno jej słowo, bo od miłości nam #!$%@? i niektórzy wybaczają coś takiego. Będzie ciężko ale #!$%@? ją za drzwi i nigdy się do nie już nie odzywaj.
@rpeg: Płacze bo straciła dom i hajs. Po takim czasie normalnej już raczej nie znajdziesz, chyba że jakieś dziecko. Nikt jednak nie powie, że bez baby się nie da żyć.
Ps zobaczysz jak szybko jej przejdzie jak ją wywalisz za drzwi
@rpeg Nie daj się zrobić na żal i bałaganie, że to się nie powtórzy. Już nic nie będzie takie samo! 8 lat to bardzo dużo, dokładnie taki sam staż przerabiałam, ale czas będzie płynął. Teraz jedt fatalnie, ale tak jak ktoś powiedział: żyj, sam dla siebie, a zobaczysz, że się da!
@rpeg: Te wszystkie rady przez jakis czas nie beda mialy znaczenia. Musisz to przetrawic. Ciezkie chwile dopiero przed Toba. Ale za jakis czas - a trzeba go sporo - wyciagniesz odpowiednie wnioski, a najwazniejszy to taki, zeby nie brac sobie laski, na ktora trzeba #!$%@?. I to wlasciwie rada dla kazdego faceta.

Oczywiscie bezdyskusyjnie powinna zniknac z Twojego zycia. Z #!$%@? kotko.
@rpeg bedzie dobrze, podobna sytuacja do mojej z tym ze u mnie staz 2 lata dluzszy. Teraz 10 sierpnia minelo 2 lata odkad jestem z inna kobieta i #!$%@? jest zajebiscie, takze mowie Ci olej #!$%@? ;) pozdrawiam
@rpeg: Oddaj mi kaskę to jeden problem mniej ( ͡ ͜ʖ ͡)
A co do niej to się dziwię mega. Zdradzać przez ponad rok człowieka i mu potem wygadać? Co kieruję takim człowiekiem. Udaje mu się wszystko taić przez tak długi czas i tutaj zong, muszę się wygadać? Dziwnie to takie.
@rpeg 8 lat to kupa czasu, #!$%@? ja ze swojego życia stary... Tak się nie robi poświęciłeś się dla dobra was i przyszłej rodziny a ona po prostu cię okłamała, kocha cię ale bolec na boku musiał być... Błagam... Bądź mądrzejszy, nie rozpaczaj, znajdziesz sobie kogoś ale teraz za wcześnie żeby o tym mówić... trzymaj się dziś piję twoje zdrowie!
@rpeg trochę poboli, ale z czasem będzie mijać, jestem na etapie rozstania po 5 latach, rok przed ślubem sobie uświadomiła ze mnie nie kocha i jest z przyzwyczajenia, wypaliła nagle wiec nie można wykluczyć że ma bolca na boku, trochę to #!$%@? boli, ale już po miesiącu jest nieźle, uświadomiłem sobie że była trochę toksyczna, w sumie nie chciałbym chyba do niej wracać, a na pewno na jej kiwnięcie palcem nie wrócę
@rpeg: Miałem taką samą sytuację. Z punktu czasu to najlepsze co mnie spotkało. Kup ten dom i tak, zrób w końcu rzeźbę, znajdź jakąś pasję i żyj. A co najważniejsze pomyśl co było nie tak i zmień to w kolejnym związku. Nim się obejrzysz to znowu będziesz szczęśliwy a i miłość się pojawi jak nie będziesz jej na siłę szukał. Ja tak zrobiłem i byłej mogę ze szczerym sercem powiedzieć dziękuję.
@rpeg: #!$%@?ć po takim czymś trzeba się raz a porządnie i więcej już nie. Wiem, że to marne pocieszenie, ale zawsze mogłeś się z taką głupią hajtnąć a tak to nie musisz się cackać w jakieś rozwody. Jeszcze znajdziesz kochanego różowego paska ()
Ale ja nie rozumiem jak można się walić z dwoma facetami jednocześnie, przecież to obrzydliwe takie, chyba. No fuj kurde. Aż
miałem czas tylko dla niej, w stu procentach, kochałem nad życie i pokazywalem jej to

@rpeg #!$%@? mi licznik bialorycerstwa xD ciekawe czy po tym doświadczeniu zrozumiesz że "kochanie ponad życie" to nie jest optymalna taktyka z kobietami. Kochać trzeba, ale w rozsądnych granicach i z lekkim dystansem. Inaczej zawsze będzie tak jak teraz.