Wpis z mikrobloga

Wlasnie mi kobieta z ktora bylem 8 lat powiedziała ze od roku na weekendy mnie zdradza. Jeździ zaocznie na uczelnie i pieprzy sie w samochodzie po zajęciach. Ryczy, zaluje i mnie kocha nad życie. Tak mnie kocha ze trwało to rok. Rok bylem jeleniem, pracowałem za granicą po 12-13 godzin żebyśmy mogli sobie zbudować dom, za to jak tu bylem miałem czas tylko dla niej, w stu procentach, kochałem nad życie i pokazywalem jej to. A teraz, teraz juz nawet nie umiem wypowiedzieć tego co czuję. Nie mam z kim pogadać, bo miałem tylko ją i tylko cały sie jej poświęciłem wiec pisze to na stronie ze smiesznymi obrazkami. Nie liczę na słowa otuchy, ani nawet ze ktoś to przeczyta. Moze jakieś ziarenko ulgi, niby alkohol pomaga ale nawet na to nie mam ochoty #zdrada
  • 122
  • Odpowiedz
@Saute: ze wszystkim się zgadzam oprócz

#!$%@? działo na dziąsło

Jakby nie podchodzić do bicia ludzi to może to narobić OPowi problemów i dać podstawy do oczerniania przed wspólnymi znajomymi.
  • Odpowiedz
@rpeg: nie pociesze cię. Napiszę tylko innym co to czytają... ZAWSZE ZDRADZAJA - TAKA NATURA. Jak facet jedzie za chlebem, jak chce mieszkanie kupić, dom budować, cokolwiek... ONA i tak nie wytrzyma i zacznie dawać komuś na miejscu, to normalne. Jeśli ktoś myśli inaczej, to jest w błędzie, w ich przypadku poprostu nie zaliczyła wpadki, nikt jej nie nakrył, a sama ma na tyle mocna psychikę by się nie złamać
  • Odpowiedz
@Rzuku: Nie no, to tak bardziej pod ten tekst, którym OPowi wyjechała w rozmowie, że go bardzo kocha i żałuje.

Ta, żałuje - rok dawała dupy po kątach ale go bardzo kocha przecież. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rpeg: sam wypisales swoje błędy - naprawdę podobało ci sie życie bankomatu, do tego bez kumpli, który poświęca 100% czasu kobiecie, a nie rozwijaniu swoich pasji? Jesteś żałosny, szkoda słów. Zmień podejście bo cie dupy bedą golić do końca życia.
  • Odpowiedz
@rpeg: @Saute dobrze pisze.. Po prostu ją #!$%@?!!! Będzie boleć ale tylko na początku... Poznasz kogoś a jej będziesz śmiać się w twarz... Nie zaufasz jej już a jeśli nawet to pamiętaj że ona zawsze może się #!$%@? na boku :)... Jest tyle fajnych wolnych różowych że nie warto tracić czas na kogoś kto miał ciebie w dupie a raczej kolegę że studiów
  • Odpowiedz
@rpeg: #!$%@?, powiem Ci jestem w podobnej sytuacji, tylko mi wciąż mówi że mnie kocha no i jej ufam...zakładam że ty ufałeś swojej...życie stary, czas na zmiany dla Ciebie, za jakiś czas nawet spodoba Ci się ten stan
  • Odpowiedz
@rpeg: trzymaj się mirku, przechodziłem to samo, niestety taka dola ludzi o dobrym sercu że dostają w dupę od #!$%@?. Przynajmniej wnosisz to tego świata trochę miłości i troski.
  • Odpowiedz
  • 0
@rpeg nie martw się Mireczku. Teraz jesteś smutny ale będzie tylko lepiej. Rada z doświadczenia - nie wracaj, nie pozwól wrócić. Bądź stanowczy i nieugięty.
A potem poczytaj TheRedPill na reddicie... Miłego wybudzenia!
  • Odpowiedz
@rpeg: wiesz co, wyciągnij jedną naukę z tego, i wy mirki też, NIGDY nie poświęca się całego życia dla jednej osoby. To skrajna głupota, a ty biedaku na własnej skórze przekonałeś się dlaczego.
  • Odpowiedz
@rpeg: w takich chwilach w sumie ciesze sie, ze jestem tak #!$%@?, ze nigdy nie zaufam nikomu w tym stopniu, by sie bezgranicznie poswiecac dla jakiejs dupy. Tak naprawde musialbym najpierw ja miec, co jest praktycznie niemozliwe, ale mysle ze rozumiesz o co mi chodzi xD
  • Odpowiedz
@rpeg: aż zacząłem się śmiać, gdy to czytałem xd miałem podobną sytuację, tyle że byłem z dziewczyną rok, #!$%@? szlaufę i żyj dalej, pieniądze sobie już odłożyłeś, więc będzie coraz lepiej. I taka uwaga, nie spodziewaj się po ludziach altruizmu, przeważnie jak kobieta z kimś jest to dlatego, że ma z tego korzyści :)
  • Odpowiedz