Wpis z mikrobloga

Wlasnie mi kobieta z ktora bylem 8 lat powiedziała ze od roku na weekendy mnie zdradza. Jeździ zaocznie na uczelnie i pieprzy sie w samochodzie po zajęciach. Ryczy, zaluje i mnie kocha nad życie. Tak mnie kocha ze trwało to rok. Rok bylem jeleniem, pracowałem za granicą po 12-13 godzin żebyśmy mogli sobie zbudować dom, za to jak tu bylem miałem czas tylko dla niej, w stu procentach, kochałem nad życie i pokazywalem jej to. A teraz, teraz juz nawet nie umiem wypowiedzieć tego co czuję. Nie mam z kim pogadać, bo miałem tylko ją i tylko cały sie jej poświęciłem wiec pisze to na stronie ze smiesznymi obrazkami. Nie liczę na słowa otuchy, ani nawet ze ktoś to przeczyta. Moze jakieś ziarenko ulgi, niby a-----l pomaga ale nawet na to nie mam ochoty #zdrada
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rpeg: Nie zaczynaj pić z takiego powodu stary bo możesz się wpędzić w alkoholizm. Będzie ciężko ale będziesz musiał dać radę. Olać ją i poukładać sobie życie na nowo, innego wyjścia nie ma. Wal na pw swobodnie gdybyś nie miał akurat z kim pogadać i komu się wyżalić, zawsze chętnie pomagam w takich sytuacjach. Trzym się stary.
  • Odpowiedz
@rpeg: Szczerzę Wam dziękuję za te słowa i te zaproszenia na rozmowy, nie spodziewałem się takiego zastrzyku dobroci. Nie sądziłem, że komukolwiek się uda, ale Wam naprawdę udało się poprawić mi odrobinę nastrój. Naprawdę serdecznie dziękuję.
  • Odpowiedz
@rpeg: Ryju, jak coś, to wal na priv po kilka porad odnośnie relacji i kobiet. Bez oporów, to żaden wstyd. Każdego kiedyś zraniła kobieta, zdradzą, odejściem, słowem, gestem - nie ważne.
  • Odpowiedz
Pracuj nad soba, nie przejmuj sie tym co bylo, wszzystko mija, nie wazne jak silne uczucie Cie z nia łączyło. Calkowicie zerwij kotnakt, uswiadomi sobie co stracila, a to Ty wtedy bedziesz górą. Poczujesz sie wtedy o niebo lepiej a k--------y za przeproszeniem j---c.
  • Odpowiedz
Zwłaszcza, że dziś dowiedziałam się o kolejnym kłamstwie, dowiedziałam się też o ustalonej z kumplem wersji, którą mi sprzedali


@hadassa: Nie chce zgadywac, ale moze za bardzo trulas dupe? Mialem takiego kumpla, ktorego dziewczyna o wszystko miala problem. Hobby - zle, koledzy - zle, sport - zle, jakies piwko - zle. No i zaczal sie chlopina ze wszystkim czaic, jak nastolatek z cygarem po krzakach.

Zeby sie spotkac z kumplami i wypic pare szklanek whiskacza, na pare tygodni wstecz trzeba bylo montowac
  • Odpowiedz