Wpis z mikrobloga

Każda chce prawdziwego męskiego faceta


@hadassa: tylko debile myślą, że wojsko zrobi z chłopca mężczyznę. Przymusowy pobór to siedlisko wszelkiej patologii.
  • Odpowiedz
@zackson: Część po wojsku może i mężnieje albo zmienia charakter, ale nie wydaje mi się, żeby darcie mordy na faceta codziennie przed 4 rano, że czas zrywać dupę na ćwiczenia, w międzyczasie kazanie wykonywać każde polecenie i nierzadko poniżanie, sprawiło, że magicznie przed wojskiem weszła #!$%@?, a po wychodzi strażnik teksasu. Druga sprawa, że nie każdy chce być twardy i męski, cokolwiek to znaczy. Dla mnie męskość to na przykład umiejętność
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: nie ogarniam tych bab. Ja się sram że przywrócą i mojego niebieskiego przez dłuższy czas nie będzie. Chłopa te babsztyle nie mają, czy go nie kochają? Bo innej opcji nie widzę. Niech każdy robi w życiu co chce, zmuszanie ludzi do czegokolwiek nigdy na dobre nie wychodzi.
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: Na szczęście to nie jest reprezentatywna grupa kobiet, tylko skupisko grażek, które nie powinny mieć dostępu do internetu. Generalizują i jeszcze obrażają mężczyzn. Wstyd za takie, ale jak z tym walczyć? Głupotę ciężko wyplenić.
A obowiązkowa służba wojskowa to jakieś dno. Jak mogą w ogóle pisać, że w wojsku uczą szacunku do drugiego czlowieka? xD Z tego co słyszałam, z opowieści ojca czy wujka, w wojsku poniżają i wykorzystują.
  • Odpowiedz
@mokry_sen_polonisty: @Shatter: @Need: @kipowrot:

Witajcie kochani. Wybrałem was, bo coś w waszych komentarzach mnie urzekło.
Dawno temu, #!$%@?łem służbę na ochotnika. Z racji braku pleców, znajomości, wysłali mnie do najgorszej możliwej formacji. Do wojsk zmechanizownych.

Czy poszedłbym drugi raz? Tak. Czy namawiałbym kogoś by poszedł? Nie.
Jedyną taką bardziej życiową umiejętność jaką tam nabyłem to uniwersalność.
Wiem, że jak czegoś bardzo zapragnę, to mi się to uda zrobić,
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?.. a te różowe paski to #!$%@? nie lepsze. Dupy dają przypadkowym typom, główne zainteresowania to instagram i srapchat. Zero hobby, pasji i charakteru. A mam się przyda musztra. Logika...
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec:
co za tępę #!$%@?. Większość komentujących newsy na pejsbuku to jacyś #!$%@? niedorobieni podludzie, takimi wysrywami rzucają, aż dziw bierze że podposują się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: Ja proponuję obowiązkowy rok bezpłatnej pracy w domach starców i szpitalach dla każdej kobiety + spanie w kontenerach z przepustką raz na dwa tygodnie, wtedy kobieta byłaby kobietą a nie ciotą w rurkach
  • Odpowiedz
  • 8
@Shanny jeszcze wymagania, żeby inwestować całą kasę w rodzinę, a ignorować całkowicie swoje potrzeby.
W zasadzie to sie nie dziwie, że faceci pod taka presja wybieraja bycie kawalerem.
Sama bym nie chciala, aby posiadanie rodziny zmuszalo mnie do porzucenia marzen, hobby itp.
  • Odpowiedz