Wpis z mikrobloga

@Dziki_Odyniec: Ja #!$%@?, ale taguj #rakcontent - niemiłosiernie #!$%@? mnie takie #!$%@? - kiedyś to byli faceci, teraz to nie ma facetów. Kiedyś to były kobiety - sprzątały, gotowały, dbały o rodzinę - a teraz to są wyzwolone karierowiczki, co skaczą tylko z bolca na bolca i szukają atencji, teraz już nie ma kobiet.

A teraz bez stereotypowego gadania - nie wojsko, a wychowanie i środowisko definiuje człowieka, faceci nie chodziliby
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dziki_Odyniec: przecież to jakieś stare babska, które niedługo umrą. Nikogo nie obchodzą ich opinie.

kobiety powinny rok pracować jako kasjerka aby się nauczyć szacunku do innych ludzi

Takie zawody chyba daja odwrotny efekt xD
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec ja tam zawsze cisne beke jak przypominam sobie jedna laske ze studiow z roku ktora mowila ze to pedalstwo trzeba wytepic i powinno byc wojsko przywrocone dla wszystkich, bo jej chlopak to jest prawdziwy mezczyzna i w ogole xd
Po czym kiedys po zajeciach po nia przyszedl suchoklates z 50kg w trampkach w kwiatki takich jakby kalesono/leginsach rozowej bluzeczce i z damska torebka xDDDDD
  • Odpowiedz
@Dziki_Odyniec: LOL, to chyba są grazynki myślące że kiedyś było lepiej, a kiedyś była służba wiec to na pewno przez to.
Trochę smiecham z poglądy że wojsko wyleczy z chodzenia w rurkach jakby to miało coś wspólnego xD
Jak dla mnie to nawet obowiązek podchodzenia do komisji powinien być zniesiony
  • Odpowiedz