Wpis z mikrobloga

@davidero69: Wklep w google sobie jakiś TDEE calculator i sprawdź jakie masz zapotrzebowanie. Najlepiej rusz się na siłkę i wtedy możesz jeść więcej trochę, ale moim zdaniem to o wieleeeee za mało, zwłaszcza jak jesteś wysoki, nawet dla kobiety to jest chyba za mało.
@bananowynick: a skąd, badałem hormony to jestem zdrowy koń (teść, prolaktyna, TSH, próby wątrobowe, morfologia i inne pierdoły).

@Need: Chodzę na siłkę właśnie i wcale nie czuję potrzeby jeść więcej.

Jak jadałem te 3k kcal to na siłę w siebie wpychałem, chodziłem zamulony, przepełniony, zapchany, wzdęty brzuch. Teraz swobodnie i leciutko.
Nie mam jakiejś ochoty jedzenia i łaknienia czy tam apetytu. Wstaję rano, zjem sobie śniadanko, za kilka h obiad,
@davidero69 może jadłes za dużo węglu.
Nie podałeś żadnych informacji na temat aktualbej diety, poprzedniej diety, wieku, wagi, wzrostu, trybu życia, badań,kompletnie nic i liczysz że ktoś po prostu potwierdzi twoja hipotezę? Rób co chcesz. Na pewno nie jest to zdrowe i za parę lat się przekonasz.
@davidero69: 2k kcal to normalne dzienne spozycie dla dorosłej ZDROWEJ osoby. Diete 1-1.5k kcal dostaja fat rozowe (takie w okolicy 100kg) zeby palic szybko wage i przezyc xd normalna dieta dla niebieskiego zeby POWOLI zrzucac wage to 2k kcal. Oczywiscie nie siedzac przed pc , minimum aktywnosci wymagane i nie chodzi tu o jakis sport tylko nawet zwykly spacer z psem lub prace w kolo domu. Nie wytrzymasz na 1k i
@Neodinni: ale ja nie narzuciłem sobie diety 1k bo jestem grubasem. Mam z 16% BF, a wcześniej miałem 9-10% BF.
Naturalnie nie jem mniej, bo nie czuję potrzeby jedzenia więcej :D
Nurtuje mnie jedynie dlaczego im niższe kcal tym większe otłuszczenie organizmu?
@davidero69: Bo organizm przechodzi w tryb oszczędzanie :) jako paliwo to funkcjonowania na teraz wykorzystuje Twoje mięśnie, czyli je spala, a wszystko co zjesz odkłada w tkankę tłuszczową w razie gdyby przyszły gorsze czasy :)

Jestem kobietą i w życiu tak się nie ulałam, jak jadłam 1500 kcal i kręciłam 4 razy w tygodniu cardio. Teraz trening siłowy + dwa razy w tygodniu HIIT. Kalorie około 2300-2800, waga 65 kg, bf
@davidero69: ja zrobiłem wycinkę życia na 1200 kcal, tzn. VLCD - 500g kury, 8 jaj dziennie i trochę warzyw. Raz w tygodniu ładowanie śmieciami (zdrowe żarcie nie dawało rady). -15kg w 8 tygodni, żyły na barkach, widoczny abs.
Tylko tarczyca w dupę dostaje i trzeba dużo czasu żeby wrócić na normalne kalorie - ale da się.