Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Rozmowa: http://imgur.com/a/5zFfY

Nie chce tego pisać ze swojego konta. W sumie to całość miała miejsce wczoraj. Zrezygnowałem w ostatniej chwili dalszą gadkę bo koleżanka mnie nastraszyła w sumie, że ostatnio tak #!$%@? jej koleżce organy paralizator i finisz. Gdyby wsiadła do ubera to 100% bym to ogarnął ale przyznam że mnie koleżanka mocno nastraszyła i wolałem nie wysiadać z ubera. Jak myślicie. To dziwne czy to normalne. Ogólnie znałem nazwisko typiary i niby podała adres domowy oraz miałem wspólną znajomą na FB. Sam nie wiem. Teraz po czasie tak myślę, że niepotrzebnie speniałem i trzeba było ją ruchać. Co wy sądzicie murki? Jaka jest granica zdrowego rozsądku – jeżdżenie tak o 3-4 w nocy to już przesada czy git? #tinder #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Do czasu aż nie zacząłem jeździć po kraju do ludzi poznanych w internetach (z aktualnego punktu widzenia) panicznie bałem się obcych ludzi, nie ufałem im i stale byłem podejżliwy.
Teraz wyjazd w nieznane samotnie i nocka z taką osobą to dla mnie standard bo w sumie hej!, jestem byłym kwalfikowanym ochroniarzem i nic mi się nie stało w gangsterskim towarzystwie to co może pójść nie tak ( ͡° ͜
To jest #!$%@?, kiedyś miałem taką akcję, że zaczepiły mnie na ulicy 2 laski, jak się okazało później były z Norwegii, takie całkiem ładne, z 7/10 obie były. Pytały o drogę do klubu, wskazałem im ale jakoś nie ogarnęły, więc zaproponowałem że pójdę z nimi i im pokażę - to był piątek wieczór, nie spieszyło mi się jakoś do chaty. Zaprowadziłem je, wdzięczne i w ogóle po buziaku dostałem, zaproponowały że mi
@AnonimoweMirkoWyznania: nie boi sie wbic do obcego typa na chate, ale boi sie wsiasc z nim do auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

druga sprawa spojrz na to z boku i obiektywnie ocen swoja i jej urode - jesli laska jest wiele atrakcyjniejsza od ciebie i oferowala ci doope tak prosto z mostu to sprawa jest klarowna ;)

@nn1upl: najgorzej ze tego juz sie nigdy nie dowiesz,