Wpis z mikrobloga

że to dziecko będzie po prostu upośledzone, to mi smutno. Nikt nie zastąpi matczynej miłości. Dziecko potrzebuje matki i ojca, żeby jedno ugotowało obiad, drugie przybiło gwoździa, żeby wiedziało co jest męskie, co jest damskie. Żeby miało wzorce zachowań.


@DywanTv:

'Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci. Istnieje naukowy konsensus, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par
  • Odpowiedz
@DywanTv: znam sporo ludzi, którym matki umarły w młodym wieku. I nie są upośledzeni.

Mój ojciec całe życie miał mnie w dupie. Wolałabym dwóch ojców/dwie matki niż gościa niszczącego przez 20 lat moją pewność siebie.
  • Odpowiedz
@NitaInco: Moja babcia zmarła gdy jej dzieci, czyli moja mama i jej rodzeństwo mieli po 5,10,11 i 15 lat. Dzis po wielu, wielu latach każdy z nich przyznaje, ze maja defekty emocjonalno-psychiczne z tego powodu. Faktycznie sa bardziej zamknieci, ciężko im mówić czy pokazywać emocje itd. Także nawet jeśli na pierwszy rzut oka człowiek wychowany bez jednego rodzica wydaje się w 100% w porządku to ten brak rodzica zostawia w
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: to nie jest dowód anegdotyczny, takich ludzi jest na pęczki. Wystarczy szczerze porozmawiać z kimkolwiek kto wychowywał się bez matki lub z dysfunkcyjną matką, by zauważyć, że w jakiś spsób wpłynęło to na jego psychikę. Nikt nie wmówi mi, że da się zastąpić czymkolwiek miłość matki. Ta relacja jest nieoceniona i niepowtarzalna.
  • Odpowiedz
@agataen: ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

dowód w formie anegdoty lub pogłoski jest nazywany anegdotycznym, gdy istnieje wątpliwość co do jego prawdziwości; sam dowód nie jest godny zaufania

dowód, który sam w sobie może być prawdziwy i weryfikowalny, użyty do osiągnięcia konkluzji, która z niego nie wynika, zazwyczaj przez dokonanie generalizacji na podstawie niewystarczającej ilości danych. Na przykład „mój dziadek kopcił jak komin i zmarł zdrowy w wypadku samochodowym w wieku 99 lat” nie obala twierdzenia „palenie wyraźnie zwiększa prawdopodobieństwo raka i
  • Odpowiedz
nie kumam tego calego homoseksualizmu. niby podoba ci sie osobnik tej samej plci, a jednoczesnie pragniesz dziecka, w celu stworzenia rodziny. moze jestem ograniczony, ale ciezko miec ciastko i zjesc ciastko. przeciez to sie wyklucza. xD
  • Odpowiedz
@DywanTv co mają powiedzieć dzieci których matka zmarła przy porodzie np.? Ile jest takich dzieci które są super wychowane przez jednego ojca. Według mnie dwóch gejów lepiej wychowa dziecko, dadzą mu więcej miłości niż nie jedna Karyna i Sebix.
  • Odpowiedz