Wpis z mikrobloga

@Valder: Btw użyłeś tutaj Mutatio controversiae - nagle zmieniłeś temat na dyskusje o rodzajach argumentów, gdyż żadnych argumentów odnośnie tego co napisałem wcześniej nie masz.
  • Odpowiedz
@artpop: Używasz dywersji i myślisz, że coś tym udowodnisz? Napisałem na jakiej podstawie tak twierdze już wcześniej - dałem dowody w postaci linków do organizacji naukowych, co jawnie ignorujesz.

To ty nie napisałeś na jakiej podstawie twierdzisz, że np. 'Wiem jak było, to było kilka osób', 'Nie ma czegoś takiego jak homoseksualizm wśród zwierząt' itp. - kiedy fakty mówią inaczej.
  • Odpowiedz
@Valder: dobrze zrobiłem wołając @artpop: (raczej próbując bo literki pogubiłem xD) kto jak kto ale artpop w temacie homoseksualizmu umie zaorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
Używasz dywersji i myślisz, że coś tym udowodnisz? Napisałem na jakiej podstawie tak twierdze już wcześniej - dałem dowody w postaci linków do organizacji naukowych, co jawnie ignorujesz.


@artpop: No i to jest według ciebie dyskusja na argumenty? Czy odwoływanie się do autorytetu?

kto jak kto ale artpop w temacie homoseksualizmu umie zaorać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kvvach: Nie chcę słuchać o waszych intymnych
  • Odpowiedz
Nie chcę słuchać o waszych intymnych relacjach ( ͡° ʖ̯ ͡°)

od razu widać, że kolega wykształcony i inteligentny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Valder:
  • Odpowiedz
i mu się chce, bo mnie ręce opadają. jak mam dyskutować z takim valder


@kvvach: 'Argumenty' osób sprzeciwiających się równych praw osób lgbt są zawsze takie same - mam zapisane materiały, więc odpowiedź można dać bardzo szybko. ^^

No i to jest według ciebie dyskusja na argumenty? Czy odwoływanie się do autorytetu?


@Valder: Widzę, że piszesz cały czas to samo. Nie widzisz jakie to żenujące? Ty odwołałeś się
  • Odpowiedz
'Argumenty' osób sprzeciwiających się równych praw osób lgbt są zawsze takie same - mam zapisane materiały, więc odpowiedź można dać bardzo szybko. ^^


@artpop: Tak też sam się domyślałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzę, że piszesz cały czas to samo. Nie widzisz jakie to żenujące? Ty odwołałeś się do homoseksualizm edu i wpolityce (regenerus) - ale tutaj już nie ma autorytetów, wszystko jest ok, co nie?
  • Odpowiedz
@Valder: To głosisz zwyczajne kłamstwo. Żadna organizacja związana ze środowiskiem naukowym nie uważa homoseksualizmu za zaburzenie psychiczne. Ja mogę uważać np. leworęczność za zaburzenie psychiczne - co to ma udowadniać?
  • Odpowiedz
O, nagła zmiana tematu - dywersja i ad personam.


@artpop: Hahaha..., autentycznie mnie tym rozśmieszyłeś. To nawet pocieszne było xD

No, ale wracając do tematu, to napiszesz mi w końcu czy nie?
  • Odpowiedz
Hahaha..., autentycznie mnie tym rozśmieszyłeś. To nawet pocieszne było xD


@Valder: Uważasz, że nie zmieniłeś tematu i nie użyłeś ad personam?

No, ale wracając do tematu, to napiszesz mi w końcu czy nie?


@Valder: Co mam ci napisać? Dlaczego homoseksualizm nie jest zaburzeniem psychicznym?
  • Odpowiedz
@artpop: Prosiłem już dawna, abyś napisał na jakiej podstawie twierdzisz, że homoseksualizm jest normalną ekspresją seksualności. Chciałem, abyś podał jakiś konkretny argument. Masz jakiś aksjomat, albo odkryto jakiś wyizolowany gen homoseksualizmu? Coś konkretnego nie opartego o przypuszczenia.
  • Odpowiedz