Wpis z mikrobloga

@falszywy_prosty_pasek: Ciekawe czy to Ci z Woodstocku...
Kiedyś na woodstocku poznałem bardzo sympatyczną parę gejów i ich 5-cio letniego synka. Mieli cudowne poczucie humoru, spali razem w namiocie obok mojego. Pewnego razu chcieli się ruchać i poprosili żebym zabrał Pawełka na spacer - poszliśmy na koncert Behemota, niestety stałem przy barierkach z małym na barkach i dostałem potężną dawkę gazu musztardowego. Broniłbym się, ale po tabletkach z marichuaną miałem zwiotczałe mięśnie.
  • Odpowiedz
  • 31
@falszywy_prosty_pasek Jak pomyślę, że to dziecko będzie wychowywane bez jednego rodzica, bez mamy, że nigdy nie pozna co to matczyna miłość, matczyne łzy, że nigdy nie pozna co to kobiecy model zachowań, że to dziecko będzie po prostu upośledzone, to mi smutno. Nikt nie zastąpi matczynej miłości. Dziecko potrzebuje matki i ojca, żeby jedno ugotowało obiad, drugie przybiło gwoździa, żeby wiedziało co jest męskie, co jest damskie. Żeby miało wzorce zachowań.
  • Odpowiedz
  • 29
@DywanTv zakażmy więc rozwiedzionym rodzicom wychowywać dzieci samotnie, a owdowiałym rodzicom jak najszybciej znajdujmy partnerów! Dwie osoby nigdy nie będą takie same, więc jestem przekonana, że jeden z ojców da dziecku coś czego drugi nie ma. A dziecko potrzebuje oglądać mamę w kuchni a tatę przy gwoździu bo...? Ja nie mówię że mamy ukrywać przed dziećmi płcie i nie pokazywać jakie są częste różnice, ale budowanie w nich stereotypowych ról też do
  • Odpowiedz
@prawa_reka_sorosa: Nie zostaną zmienione więc nie będą mieć wpływu na kraj.

Sprawdza się to w Polsce, pomimo ataków na tradycję od czasów II WŚ kiedy socjaliści zaczęli promować aborcję i plucie na chrześcijaństwo.

Jest wiele pozytywnych przykładów na skuteczność i wyższość chrześcijańskich wartości. Są to między innymi szczęśliwsze i trwalsze związki małżeńskie, wyższa kultura pracy czy ochrona słabszych (dzieci, zwierzęta, chorzy) przed przemocą.
  • Odpowiedz