Wpis z mikrobloga

@SylwesterStalin: można długo przechowywać, nie bój się. Kiedyś otwarłem takie mleko pół roku po terminie ważności, potem jeszcze dwa tygodnie stało w lodówce zanim je dopiliśmy z różowym.
  • Odpowiedz
Kiedyś mama kazała mi kupić mąkę tortową. Poszedłem do biedronki i widzę kostkę z napisem "Tortowa". No to biere. Przychodzę do domu a mama wybucha śmiechem bo zamiast mąki to kupiłem margarynę tortową. Było mi wstyd za siebie...
  • Odpowiedz
@Unbeliev:

Dlatego wymaga się używania skonkretyzowanych miar.

a jednak, zaskocze cie, do poslugiwania sie jezykiem w zyciu codziennym potrzeba troche inteligencji. dzieki temu nie musimy tlumaczyc sobie rzeczy oczywistych. czasami ludzie uwazaja sie za bardzo inteligentnych, ale tak naprawde jedyne, co potrafia, to truc dupe innym.
  • Odpowiedz
@SylwesterStalin: pamiętam jak kiedyś moja różowa chciała koniecznie jechać na zakupy i głównym argumentem był biały silan w promocji, nie chciało mi się to tradycyjnie foch.
W końcu w nocy żal mi się jej zrobiło, że pozbawiona tego silanu więc pojechałem sam i kupiłem kilkanaście butelek.
Cała szafka zawalona płynem do płukania (niestety nie schodził tak szybko jak mleko) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Możesz naśladować Kleopatrę i wykąpać się w mleku. Możesz zrobić spotkanko erotyczne oblewając nagie piersi mlekiem. Jak wypijasz szklankę mleka dziennie to starczy na 48 dni (UHT po otwarciu można spożyć do 24h).
Możesz część odnieść do sklepu.
  • Odpowiedz