Wpis z mikrobloga

Świetna była wczorajsza interwencja policji. Przychodzą na meline w której odbywa się libacja alkoholowa, zastaja tam 15 - letnie dziecko pod wpływem alkoholu, bez rodziców. Co robią stróże prawa? Proszą o spokoj. Przecież gdyby wczoraj po ich interwencji wydarzyla sie tam jakas tragedia to media całkiem słusznie by tych policjantów zlinczowaly. #danielmagical
  • 23
@grucki: no chyba tak, wiem że prawo jest jakie jest, ale jak coś by się stało, to rodzice powinni być sami sobie winni, który odpowiedzialny rodzic zezwala na to żeby w nocy jego 15 letnia córka była poza domem bez wcześniejszego upewnienia się gdzie będzie przebywała?
@grucki: ale jeszcze raz z jakiej racji? oni mają dbać o porządek, gdyby coś się stało to powinni zapuszkować sprawcę tego zdarzenia i tyle, nawet nie pociągać do odpowiedzialności rodziców, bo myślę że wystarczająca karą była by krzywda ich córki
@grucki: policja nie jest od pilnowania 15 letnich #!$%@?ów tylko jej rodzice, prewencja ok ale nie w tej sytuacji, nie czuję się bezpieczniej z tego powodu że zabrali by ją do domu, albo izbę dziecka, dla mnie jest to koniec tematu ( ͡º ͜ʖ͡º)