Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #!$%@?, wiec beda #gorzkiezale ( ͡° ʖ̯ ͡°) Z anonima pisze, bo wstyd ze swojego konta.
Chodzi o to, ze jestem #tfwnobf. Bawie sie w ten slynny #tinder i ogolnie probuje wyjsc do ludzi. Z niezlym skutkiem, tylko jest pewne ale... xD Bardzo latwo sie przywiazuje do ludzi. Az za bardzo. Jezeli ktos jest dla mnie mily i po prostu mnie tylko lubi to ja juz wyobrazeniami jestem daleko w przyszlosci z ta osoba. I jak sie okazuje, ze ta osoba mnie tylko lubi to odbieram to zle. A wiem, ze to tylko i wylacznie moja wina, bo ja sama sobie narobilam nadziei, a przeciez ta osoba nic mi nie obiecala. No #!$%@?, nie moge z siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wyguglalam to i sie okazalo, ze nie tylko ja tak mam, ale recepty jak sie pozbyc takiego nastawienia nie moge znalezc. Moze wy cos doradzicie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Leczenie psychiatryczne odpada jako protip, bo to juz wiem. Chodzi o jakies inne sposoby, jakas filozofia pokroju iks de, no cokolwiek.
#pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11