Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i mirkówny z #dieta #mikrokoksy #odchudzenie #pytanie
Odchudzam się od kwietnia, mam dużo kg do zrzucenia. Jem 800kcal dziennie a mimo to chudnę tylko średnio 1kg tygodniowo czyli efekt naprawdę c-----y i wolny, nie wiem dlaczego. Przy tak dużym obcięciu kalorii powinno to iść szybciej. A nie 17tyg i 17kg. Do zrzucenia mam jeszcze prawie 25kg więc dobija mnie to tempo i bardzo zniechęca.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Spadek wagi 1kg / tydzień jest zdrowym. Więcej nie powinieneś chudnąć, bo grozi to konsekwencjami zdrowotnymi. Chociaż te pewnie i tak będziesz mieć, tak jak pisali poprzednicy - 800 kcal to za mało, na 99% nie dostarczasz organizmowi wszystkiego, co potrzeba.
  • Odpowiedz
@berti: różnymi konsekwencjami, w zależności od diety niedobory poszczególnych składników odżywczych itp. Często po dużej i za szybkiej utracie wagi pojawiają się np. problemy z zębami, skóra jest luźna, obwisła, cera jest ziemista, pozbawiona blasku. Do tego gospodarka hormonalna przy za dużym spadku wagi nie nadąży się uregulować.

A co do 1 kg - to taka bezpieczna granica, przy której teoretycznie nie powinno być efektu jojo.
Więcej do poczytania: opis
  • Odpowiedz
@Lady_Luna niedobory wynikają z diety a nie z tempa chudnięcia. Nie ma takiego zjawiska medycznego jak efekt jojo. On wynika z faktu bycia mentalnym grubasem który lubi się nawpierdzielać
  • Odpowiedz
twój organizm nie będzie nic spalał przy 800 kcal, tylko będzie wszystko odkładał na później


@Janghyeok: Gdyby tak było to by zniknął problem głodu na świecie, dawałoby im się 100 kalorii dziennie, oni by sobie magazynowali w swoich super organizmach i gitara.
  • Odpowiedz
876543: > a twój organizm nie będzie nic spalał przy 800 kcal, tylko będzie wszystko odkładał na później

@Janghyeok: przecież spala, schudł 17kg więc pomyśl zanim powielisz bezsensowy frazes. Gdyby te brednie co gadasz były prawdziwe to by nikt z głodu nie umarł, bo w końcu jak nie jesz to organizm magicznie nie spala. Spala, musi żyć to spala.

Zaakceptował: Asterling
  • Odpowiedz
Mrokmrok: > różnymi konsekwencjami, w zależności od diety niedobory poszczególnych składników odżywczych itp. Często po dużej i za szybkiej utracie wagi pojawiają się np. problemy z zębami, skóra jest luźna, obwisła, cera jest ziemista, pozbawiona blasku. Do tego gospodarka hormonalna przy za dużym spadku wagi nie nadąży się uregulować.

A co do 1 kg - to taka bezpieczna granica, przy której teoretycznie nie powinno być efektu jojo.


@Lady_Luna: Skóra
  • Odpowiedz
tak jak napisałam wcześniej:


@Lady_Luna: łączysz podaż mikroelementów (kwestia jakościowa diety) z chudnięciem (kwestia ilościowa diety). Nielogiczne.

Można chudnąć ponad 1kg tygodniowo jedząc 4000kcal czystej
  • Odpowiedz