Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co się ostatnio #!$%@?... Od kilku dni widuję się ze swoją byłą. Najpierw gotowanie, potem alkohol, tytoń, między czasie jeszcze przydomowy basen. Na razie jest dosyć normalnie, ale gdyby tak było, nie pisałbym anonimowo. Dwa dni temu trochę popiliśmy całowaliśmy się pół nocy, kiedy tylko mój brat, który był z nami się odwrócił. Kiedy poszedł do łazienki, to ta będąc w sukience stanęła nade mną, włożyła moją głowę pod tę sukienkę i przykucnęła. Jeszcze chyba nigdy tak szybko nie wstała, kiedy usłyszała dźwięk otwieranych drzwi łazienki. A ten basen? Tam to dopiero się rozkręcała. Cały czas prowokacje, wtulanie mojej głowy w jej piersi... Najlepsze jest to, że to wszystko działo się po pijaku dwa dni temu, ale wczoraj, już na trzeźwo, trochę kac, a basen dalej był dla niej niczym sypialnia. I to jeszcze nie było najgorsze. Ona ma chłopaka, który o niczym nie wie. Dwa dni temu zobaczyłem, kiedy pisała do niego, że jest u koleżanki i wysłała mu zdjęcie... Spaghetti które ugotowaliśmy. Mi oczywiście mówi, że on o wszystkim wie (??). Piszę to, bo trochę mi to ciąży na sumieniu i... Szkoda mi jej chłopaka? Ta jej ,,swoboda'' była powodem dla którego zerwaliśmy już ze dwie wiosny temu. Jestem #!$%@?, ona bardziej, a on nawet się nie domyśla.
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zdrada #zwiazki #anonimowemirkowyznania ##!$%@?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Kto jest bardziej zjebany?

  • Ja 27.3% (131)
  • Ona 72.7% (348)

Oddanych głosów: 479

  • 24
@DziewczynaGoslinga:

piszesz żeby korzystał a zaraz potem żeby nie dał się ruchać dziwce - fuck logic


Troche glupio, ze mowisz o logice w sytuacji kiedy nie uzylas ani jednej szarej komorki. Niech ruchaja (doslownie) dziwke ile tylko beda mogli, nastepnie niech sie zgadaja i kopna ja w tylek, zeby wiecej nie mogla ich ruchac (metafora - oszukiwac, bawic sie z nimi, leciec w kulki. Geniuszu.).