Wpis z mikrobloga

  • 69
Yo! Mam problem. Pożyczyłem gościowi głośnik, który kosztował 500zł, nie oddał mi go tylko go sprzedał. Jak powiedziałem, że pójdę na policję to mnie pobił. Powiedział, że głośnika nie odzyskam, a jak będę dalej sapał to mnie wywiozą do lasu (są do tego zdolni). Jakieś pomysły co robić?
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BeDoEl: Są równi i równiejsi. Ty się starasz. Płacisz podatki, zarabiasz legalnie itp itd. I jesteś w dupie bo Cię każdy rucha xD

I są osoby które to mają w dupie, liczy się TU I TERAZ nie to co było i będzie.

Ty z----------z gumę turbo z biedronki? 3 lata!!
On z--------i kolesiowi tak że 4 miesiące spędzi w szpitalu? CO KTO JAK KOMU GDZIE? JA NIC
  • Odpowiedz
@Bambro: Z psycholem nie warto zaczynać nawet o 2złote. A Ty każesz mu się nie martwić o 500zł BO POLICJA ISTNIEJE xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD x9999

Pamiętasz przypadek jak kibice na stadionie zabili kolesia, bo nie chciał im dać K---A 2 ZŁOTYCH?!

Nie p--------e wszyscy bo c---a wiecie o życiu, w tych waszych wielkich miastach. Wydaje Wam się że to Nowe Jorki czy inne Szikaga gdzie po 20 wyjdziesz to albo g---t albo
  • Odpowiedz
@Phibi:
@erge9:
Jak jesteśmy przy takich historiach znam pare osób które kilkanaście lat temu wywiozło typa do lasu, rozebrało do naga, a jak się zesrał ze strachu wrzucili go z powrotem do bagażnika i wyrzucili w na dworcu głównym gdańsk :)
  • Odpowiedz
@erge9 u mnie to samo, kiedyś miasto 70k ale po porachunkach już 60k. Co tu się dzieje to głowa mała. Na porządku dziennym są strzelaniny pod lidlem, lokalne gangi walczą o teren z którego pozyskują puszki i makulaturę. Czasami ktoś z nudów zjedzie na pełnej k----e na chodnik wzorem Marsylii.
Ale ostatnie wydarzenie przebiło wszystko: gościu spóźnił się z oddaniem książki do biblioteki i bibliotekarz w ramach kary rozciął go na
  • Odpowiedz
@Techies: Oczywiście kolesia nawet nie drasnął odłamek odpowiedzialności za to, ale wykopki myślą (tfu programiści 15k) myślą że jak Sebek stanie im na drodze, zadzwonią po Policję i już po problemie xD Bo koleś z kartoteką jak pół szafy, pójdzie siedzieć na dożywocie za to xD A potem płacz jaka to policja zła bo on dostał w------l że musi wydać 3k na nowe zęby a Policja sprawców złapać nie potrafi xD

To te same osoby śmiejące się z tego, że faceci mają problem do pedałów w rurkach.

"HAHA JAK NAS NIBY OBRONISZ PRZED B---Ą ATOMOWĄ?!?!?! haaaahah TYLKO PROGRAMOWANIE, OKULARY I KLATA JAK BYM CAŁE ŻYCIE SAŁATKI W--------Ł TO PATOLA I MENELSTWO I PODLUDZIE
  • Odpowiedz
@erge9 powiem ci szczerze, ze jak to nie bait, a te ziomki to poważne cwaniaki, to ci policja nie pomoże ot tak. musiałbyś tak to zorganizować, żeby mieć dowód czarno na białym, że Cię pobili albo okradli.
  • Odpowiedz
@dran2: Wtedy to wykroczenie, więc również. C---a Ci zrobią xD

Poważnie, okradniesz biedronkę na 200zł to tylko wpis w kartotece masz, nic więcej. Żadnych konsekwencji.
  • Odpowiedz
@erge9: Najpierw zgłoś na policję, a jak to nic nie da to weź metalową rurkę i gaz i też go pobij. Nie może być tak, że ktoś cię bije bez konsekwencji. Jakby ktoś mnie nękał, to też bym nie odpuszczał i nic się nie bał. Najgorsze to żyć w strachu. Jak go pobijesz ty, to będzie się już bał.
  • Odpowiedz
@Phibi idąc twoim tokiem myślenia to albo dajemy się kroić i chowamy głowę w piasek, albo zbieramy ekipę i kasujemy gości. Tylko że później ten od głośnika zbierze swoją ekipę i zrobi dżihad, na co ty zbierzesz jeszcze większą i tak dopóki ktoś naprawdę nie zginie. Za k---a głośnik.
Z drugiej strony nie odpuściłbym gnojowi.
Najpierw rzadanie kasy, jak nie skutkuje to prokurator z pominięciem patologicznej KMP.
Nie ma takiej sytuacji
  • Odpowiedz