Wpis z mikrobloga

Sparowałam się na tinderze z facetem mającym żonę, dziecko i szukającym kochanki tylko po to, żeby go ochrzanić, że ma 38 lat i nadal ortografii nie umie. W opisie ma "oprucz".
Przez chwilę zastanawiałam się jak to o mnie świadczy, że zwracam uwagę na ortografię, a nie na kochankę, ale po chwili doszłam do wniosku, że i tak nie zmienię tego że jest mendą, ale ortografii go nauczyć mam jednak jakieś szanse.

#tinder #przemyslenia #przemysleniazdupy #ortografia #grammarnazi
  • 22
  • Odpowiedz
@morelowypasikonik: Dobrze, że zwracasz uwagę na ortografię. Pisałem kiedyś maile z jedną taką dziewczyną i ona robiła obrzydliwe błędy ortograficzne... Z początku myślałem, że może niektóre popełniała przypadkowo, odpisywała z pracy więc pośpiech czy inne sprawy mogły ją dekoncentrować - tak sobie tłumaczyłem. Niestety im częściej pisaliśmy tym więcej błędów robiła, przeszkadzało mi to ale nigdy nie zwróciłem jej uwagi bo uznałem, że to bez sensu... Spotkaliśmy się chyba raz, bo
  • Odpowiedz
@morelowypasikonik: Dziewczyno a co Ciebie obchodzi czyjeś życie? TO NIE TWOJA sprawa jak ktoś pisze i czego szuka na tinder. Twoje zagranie było po prostu chamskie i na poziomie starych babć co szukają tylko sensacji. Nie wiem poczułaś się od niego lepsza? Chciałabyś żeby facet dał Ci like tylko daltego żeby powiedzieć Tobie, że jesteś gruba, pryszczata, czy to że masz krzywe nogi?
  • Odpowiedz
ortografia grammarnazi


@morelowypasikonik: Wszechobecny analfabetyzm ma też swoje plusy dodatnie. Gdyby nie on, tutejsi naziści specjalnej troski niechybnie przypierdzieliliby się do problemów z pisownią łączną i rozdzielną, z zaimkami osobowymi, ze skrótowcami czy z imiesłowami przysłówkowymi (o brawurowej interpunkcji nie wspominając), które udało Ci się uzewnętrznić w kilku prostych zdaniach.
  • Odpowiedz