Wpis z mikrobloga

Mirki co tu się odfermentowało... ( ͡ ͜ʖ ͡)
Przychodzę po pracy do domu, a tu czeka na mnie paczuszka...
Po lennym na kopercie zorientowałem się, że to z Mirko, a w środku MOC PREZENTÓW i rozczulająca kartka świą...ekhm urodzinowa od @Browin (ʘʘ)
Jak tu ich nie kochać ʕʔ "Łódzki kwas chlebowy" do samodzielnego wykonania () dodatki do wyrobu alkoholi i szynek ( ͡ ͜ʖ ͡) przypinka i fidget spinner! (tak naprawdę zawsze chciałem sobie to kupić, ale zawsze było mi wstyd przy sklepowej ladzie, bo 29 na karku ( )), tym bardziej się cieszę, bo w tym roku dostałem tylko czekoladę, a kocham prezenty (któż ich nie lubi? :D)
Jesteście NAJ-LEP-SI! Kocham Was @Browin pijcie ze mno wyroby domowe ʕʔ
Po raz kolejny przekonałem się, że trafienie tutaj zupełnie przypadkiem (a było to przy okazji "afery zbożowej" ( ͡º ͜ʖ͡º)) to jeden z najlepszych rzeczy jakie mi się przytrafiły (ʘʘ) wielu z Was mi tutaj pomogło, części i ja starałem się pomóc w kwestiach o których mam jakieś pojęcie ( ͡º ͜ʖ͡º) ech, dobra starczy, bo się rozkleję...
DZIĘKUJĘ <3
PS. @Browin - ten Pirosiarczyn to żeby wystawić mnie na próbę? ( )
#chwalesie #dziekuje #winiarstwo #browin #urodziny #wino #piwo #kochamciemirko #oswiadczenie #wygryw
F.....8 - Mirki co tu się odfermentowało... (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Przychodzę po pracy do domu...

źródło: comment_NSlrwdTfwXB08u3ARZJzyTq1cmN4s3Fa.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@FRIX1988: bo my tu zawsze liczymy na transakcje wiązane. Jakieś testy wyrobów, albo... testy wyrobów ( ) A Wy tak wszysty uważacie, że to z dobroci serca.
  • Odpowiedz