Wpis z mikrobloga

@crejzus: i tak i nie, ja bym zrobił tak jak piszesz, ale z drugiej strony, jeśli masz ładne, seryjne radyjko, plus sterowanie w kierownicy którego nie ogarnie pierwsze lepsze radio itp to czasem dużo lepiej uzupełnić seryjne rozwiązanie zamiast je zmieniać. No i takie radio 2DIN za 280zł prawdopodobnie ̶z̶a̶g̶r̶a̶ ̶j̶a̶k̶ ̶g̶ó̶w̶n̶o̶ zagra gorzej, niż seria.
Optymalnie byłoby użyć zaślepki na 1DIN (ew dołożyć maskownicę do 2DIN) i użyć radia standardowych wymiarów, ale trochę
  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: wiadomo że najlepiej wrzucić #!$%@?ą stację multimedialną za 1500zł w górę... ale tutaj chodziło o to żeby dorzucić usb żeby puścić coś z pena - zapewne nie będą to audiofilskie FLACi tylko gównianej jakości mp3 skonwertowana pewnie z youtube - serio do tego wystarczy najtańszy chińczyk...

co do tego że seryjne radia wyglądają najlepiej to się zgodzę - nie zawsze taki ekran pasuje i fakt ze sterowaniem też bywa różnie
  • Odpowiedz
@crejzus: żeby nie było - budowałem nie jeden system, więc mówię z doświadczenia. Po co ci ta stacja multimedialna? Czy za 2k, czy za 200zł, jeśli nie ma dobrej, dedykowanej navi/andka to bez sensu. Do tego raz kumpel się uparł na takie chińskie cudo - używanie tego to był koszmar, kiepski ekran dotykowy, wolne, nieintuicyjne. Zmienił na Alpine'a. Mam "zwykle" chińskie radyjko, USB, podstawowe funkcje, leży jakby co. O niebo lepsze
  • Odpowiedz
@Madziarsko: wróciłem z pracy i popatrzyłem za tym - Twój model radia to PACR07 (obok przycisku od płyty) i niestety, nie ma możliwości prostego wyprowadzenia kabla AUX, jedynie emulator zmieniarki. Ale te Yatoury są spoko, jak coś. Transmitter szczerze odradzam, jeśli słoń nie nadepnął Ci na ucho ;)
Jeśli chcesz zmieniać radio, to polecam ramkę na 1 DIN (standardowy rozmiar samochodowego radia) plus taką przejściówkę. Do tego radio z ramką
  • Odpowiedz