Wpis z mikrobloga

Mało tego, jej partnerka życiowa i zawodowa też była kobietą!


@fidelxxx: Akurat wcale mnie to nie dziwi, patrząc na jej przygłupi wyraz twarzy :-)
Nie wiem skąd to się bierze, ale jakieś 90% lesbijek, które spotykam w różnych sytuacjach aż zadziwiają swoją tępotą. Ewidentnie jest jakaś korelacja pomiędzy ich zainteresowaniami, a rozwojem intelektualnym.
@pekas: oj już bez przesady z tym uwielbianiem. Z moich rówieśników (niektórzy z nas już bywa, że i wnuki mają) nie przypominam sobie nikogo, kto by muminki lubił, a współczesne dzieci zwykle też na nie nie mogą patrzeć. MInionki je biją 100x

Serio. To było ponure, smutne i strasznie dołujące szkaradzieństwo.
A więc Mama Muminka zanim urodziła Muminka nazywała się Tove Jansson ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@emwuu: Nie, Mama Muminka na imię miała Mama już w momencie swoich narodzin, a na nazwisko Muminka, koniec kropka. W dolinie Muminków cały pieprzony świat kręciła się w okół Muminka i już. Reszta to byli tylko statyści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DanielAquarius: Zgadzam się, co więcej na youtubie można znależć większość odcinków z polskim dubbingiem ( niestety niektóre mają dość słaby dźwięk ). Pomimo 28 lvl-u na karku sam niedawno zrobiłem pewnego rodzaju maraton ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie zapamiętane przez ciebie odcinki są w necie, czrnoksiężnik chyba z 2 razy, latarnia i statek widmo kompletne, tak samo dżungla ze zwierzętami z zoo oraz kilka odcinków burzowych z