Wpis z mikrobloga

#rozowepaski to nie ogary. Stoi sobie taka na przystanku w oczekiwaniu na autobus i myśli o bóg wie czym. Wchodzi do autobusu i zaczyna grzebać w worku bez dna za biletem papierowym. Schodzi jej to dłuższą chwilę (do minuty) ale ma pecha, bo właśnie zaczęła się kontrola biletów i kasownik został zablokowany. No i jest kwik, bo kontroler mandat wlepia za brak ważnego biletu. A wystarczyło aby bilet przygotować jeszcze na przystanku przed przyjazdem autobusu.

#komunikacjamiejska
  • 48
@WuDwaKa: Mam znajomego. Wtedy chodził do technikum czyli te ~18 lat. Mama zawsze mu bilety przygotowywała, kupowała, ładowała do portfela. Pewnego razu wchodzi do autobusu, chce skasować bilet a tu się okazało, że mama nie spakowała biletów XD

Ale miałem radość z debila jak dostał mandat XD
@graf_zero: Jakie to prawdziwe. W tym komiksie można wykorzystać każdą grupę ludzi (np. azjaci, czarnoskórzy, kobiet) oprócz jednej - Biali katoliccy heteroseksualni mężczyźni.
@WuDwaKa: Lol kiedyś tez mi się zdażyło szukać i dostać za to mandat. Czasem człowiek po prostu jest zakręcony. Oczywiście bilet ważny zaniosłem i mi anulowali a kanar dostał solidny pocisk. Wszystko na plusie ale szkoda, że nie poczekał.