Wpis z mikrobloga

DEJ BUILD, MAM HOREGO RANGERA

Zaczalem grac pod tornado/LA rangerem jako starter. Wlasnie wszedlem do aktu 5. Nie podoba mi sie ten build tutaj totalnie. Te sciany, dziwni przeciwnicy. bleee
Nawet gra mi sypnela nawet spoko luk pod nos zeby dupa nie bolala ale jakos nie czuje tej postaci...

Ostatnio gralem bardziej dla fun-u czyli LLRF, arc mine, flicker strike[w sumie chcialem na poczatku flickera ale nie ogarniam za bardzo o co chodzi z frenzy chargami, czy to bug ze znikaja, czy robie cos zle :S)
#poe #pathofexile
Pobierz
źródło: comment_ktr3N5fxb7hg5F2ISu136ik86gADGMqu.jpg
  • 5
@razenas: Jednym z moich pierwszych buildów w grze był Ranger pod crit. Puncture. Teraz po ładnych latach gry poprawiono mechanikę bleed, dodano więcej statystyk więc może to się tobie spodoba. Trzymasz dystans od wroga a ten wykrwawia się zanim do ciebie dobiegnie - szczególnie genialne na bossów. I tu kolejna konkluzja - nie potrzebujesz Puncture, bo teraz ''chance to bleed'' masz w wielu pasywach i itemach (dawniej tylko Puncture lub przez
@razenas: Marauder warchief, czekasz spokojnie do 28, 12 sunder, 16 facebreakers. Jak chcesz grać tornado to raczej bierzesz je pod koniec, a wcześniej LA+ProjDamage+ElemDamage+Greater/LesserMultiple
@Lrrr: Kto powiedzial ze podstaw nie ogarniam? Gralem w kilka lig juz, cos tam wiem, za to nie gralem w bete.
Jesli chodzi o mojego lucznika to ogolnie zabijam wszystko, padlem raz na malachaju jak mi fps zlecial do ~~10

~Po prostu nie podoba mi sie akt 5 na luczniku. Klaustrofobiczne i pokrecone lokacje + "wind walle" [tak ze blokuja sie strzaly] Ohydne to jest :/

@Rudy1337: @Luka_Wars: @