Wpis z mikrobloga

Zakupiłem niedawno LEDy do #motocykle Denali D4. Odbiorę je pod koniec miesiąca. Z tego co mówi kolega, są bardzo dobrze wykonane. Tworzywo sztuczne wystepuje tylko na izolacji kabli i kostkach. Reszta zrobiona jest ze szkła/aluminium i jest bardzo dobrze spasowana. Szkoda, że nie są dostępne w PL, ale jak masz kogoś w USA, kto ci kupi i przewiezie rzeczy (unikniesz płacenia cła), to jest to opcja warta rozważenia.
kinollos - Zakupiłem niedawno LEDy do #motocykle Denali D4. Odbiorę je pod koniec mie...

źródło: comment_ycMOXUMX4lnEZVcVME7kJJXk1nMuupUj.jpg

Pobierz
  • 16
@kinollos: fajna sprawa, też myślę o montażu czegoś takiego na jesień żeby było na offy nocną porą ale te to trochę duże, gdzie bym nie zamontował to bałbym się, że urwę przy pierwszej średniej glebie.
@Ostasz: Mocniejszy teren to jednak nie na mój sprzęt, więc póki nie kupię jakiegoś gruza na off-road, to będę się zapuszczał tylko na jakieś leśne dukty, na których nie powinienem nic sobie zrobić. Spróbuję je tak zamontować, żeby ewentualna gleba ich nie wyłamała.Te ledy kupiłem m.in. z myślą o Rumunii, do której chcę jechać w październiku i mam już obczajonych kilka tras po górskich szutrach. Jako, że pewnie pojadę sam, nie
@Ostasz: Robiłem, jak ze wszystkimi gratami :)

Z Denali brałem również pod uwagę model D2

Myślałem też o czymś tańszym takich też + mocowanie - zobacz sobie ten filmik

SW Motech odpuściłem, bo nijak się mają do Denali. Znajomy ma 1halogen i 1xenon od SW Motech i jest zadowolony, ale wydał dużo więcej i myślę, że moje będą mocniej świecić. Ja dodatkowo mam opcję do jazdy we mgle (te pomarańczowe filtry)
@kinollos: dzięki! :) Uświadomiłem sobie, że jeszcze muszę posprawdzać czy mi na to wszystko styknie prądu :D Dominatory mają pewien zapas ale szału nie ma, a ja jeszcze planuję założyć grzane minetki ;)