Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: Dlaczego pousuwałeś komentarze @Hannahalla wtf? Jeden wał kim się urodziłeś, czy kobietą czy mężczyzną. Wszystko ma swoje wady i zalety. Patrz niektórzy nóg nie mają a nie narzekają, albo stracili ręce. Weź tą energię w narzekanie może przekuj w jakiś sport albo jakąś pasje. Może zajmij się wolontariatem np.???
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: taka prawda. nawet kobieta z twarza 3/10 znajdzie sobie samca, ktory bedzie ja w stanie utrzymac. wystarczy, ze bedzie mila i zadba o sylwetke. facet z ryjem 3/10 bedzie musial miec w #!$%@? hajsu i jeszcze moze miec problem z rozowym, ktory nie poleci tylko i wylacznie na jego hajsy i przy pierwszej lepszej okazji go zdradzi. xD
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu osobiście znam dwie pary w których facet jest średnio urodziwy i bardzo otyły, jeden wprawdzie w miarę kasiasty ale drugi nie, a laski mają takie że sama bym #!$%@?ła. Na ulicy też ciągle widzę takie pary. Przesadzasz
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: Takie głupie usprawiedliwianie siebie i tyle. I wyobraź sobie, że jest masę różowych w podobnej sytuacji. To nie kwestia płci, tylko charakteru, psychiki. Jeżeli jesteś pełnosprawny fizycznie i psychicznie to problem leży w Tobie, a nie w czynnikach zewnętrznych. Weź się w garść i zrób coś ze swoim życiem, żeby było lepsze.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua nie pakuj wszystkich kobiet do jednego worka, na kasę nie lecę. A niebieskiego poznałam jak mieliśmy po 5 lat, cała podstawówka i gimnazjum razem w klasie, mój dalszy sąsiad :)
  • Odpowiedz