Wpis z mikrobloga

srasz kiedy chcesz, jesz kiedy chcesz, idziesz na spacer kiedy chcesz.


@aardwolf: W zasadzie tak jest. Sranie kiedy się chce, a nie kiedy można to bardzo fajna sprawa.
  • Odpowiedz
@nexpo: Gówno prawda. Są też faceci którzy chcieliby mieć rodzinę ale są brzydcy, więc te które też chciałyby stabilizacji nawet na nich nie popatrzą.
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: #!$%@? jak mnie to #!$%@?, znak czasów, że komuś się wydaję, że lepiej być kobietą. Znacznie większe skoki hormonalne, brak możliwości normalnego odlania się w plenerze, okresowe "przecieki", mniejsza siła fizyczna...

Ale #!$%@?, mają lepiej, bo mogą dać się przebolocować xD

Zresztą chłopie, już niejeden spełnił swoje marzenia, zbieraj na operacje, jak imć Pani Grodzka xD
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: wiesz ile ja pieniedzy bym zaoszczedzila bedac niebieskim paskiem, za kazdym razem kiedy chce cos podniesc albo odkrecic w samochodzie musze dzwonić po posiłki i kupować piwo w ramach zadośćuczynienia
przy swapie silnika drugie tyle ile na silnik wydalam na piwa
a ja nawet piwa nie pije
a taki niebieski to co, cyk i sobie sam odkręci :(
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: jej się wydaje, że normalny niebieski potrafi wszystko zrobić.. naprawić samochód, zrobić remont, zbudować dom, zarobić kupe kasy, naprawić rurę, lutować skomplikowane układy elektroniczne... i w taki sposób wmawiają nam, że jesteśmy przegrywami a same mają bębny i problemy z alkoholem
  • Odpowiedz