Wpis z mikrobloga

@Ubotek: Mówię bo sam jestem mocno s---------y, ale odkąd wbiłem na zarobki wykopowego programisty plus zacząłem pokazywać swój status materialny to nagle pojawiła się atencja różowych.
@Majka94 Nie było moją intencją sugerowanie Ci lecenia na kasę, odpowiadałem jedynie @Ubotek że odpowiednie zarobki przyciagają atencję pewnego podzbioru różowych. Calm your tits ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SillySweet: to jest twoje prawdziwe zdjecie? Jesli tak to na tym zdjeciu widze brak makijazu, on by mogl troche pomoc to po pierwsze. Po drugie widzialem w swoim zyciu 2 skrajnie brzydkie kobiety. Takie 2/10 z twarzy maks. I wiesz co mnie zaskoczylo? To, ze kazda z nich mowila, ze ma meza i dzieci.

O czym to swiadczy wg. mnie? Ze wsrod facetow znajda sie i tacy co ozenią sie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua wiem, że dużo takich. Ale z reguły nie utrzymuje kontaktów, bo jak leci na hajs to już pierwszy znak, że nie ma głębszych wartości. Nie warto sobie zawracać głowy takimi różowymi :)
  • Odpowiedz
Ale z reguły nie utrzymuje kontaktów, bo jak leci na hajs to już pierwszy znak, że nie ma głębszych wartości. Nie warto sobie zawracać głowy takimi różowymi :)


@Majka94: Potwierdzam i postępuję tak samo. Z fartem!
  • Odpowiedz
Urodzic sie rozowym paskiem to jak wygrac w zycie. Nic nie trzeba robic i jest sie w zwiazku.


@wyjde_z_przegrywu: No nie sądzę. Mam kilka koleżanek lvl 24, które nie mają i prawdopodobnie w ogóle do tej pory nie miały chłopaka. I to wcale nie jakieś paszczury, jedną z nich oceniłbym na co najmniej 8/10. Inna sprawa, że te koleżanki to nie są jakieś Karyny i nie interesuje ich związek dla
  • Odpowiedz
@Ubotek: Na dyskotekach raczej nie, bo nie chodzą na dyskoteki, już prędzej na jakichś koncertach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Aczkolwiek co do tego też nie byłbym taki pewien, one nie są z takich, które byłyby zainteresowane jednorazowymi przygodami. Wiem, co mówię, bo znam je od podstawówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ubotek: To ja mogę ci przedstawić setki odwrotnych przypadków - ładna dziewczyna wychodzi za brzydkiego faceta. Najbrzydszy facet jakiego spotkałam miał żonę i dzieci. Ładną żonę.
  • Odpowiedz
@SillySweet: no i ja mam na to prosciutkie wytlumaczenie - u faceta wyglad jest tylko dodatkiem, najwazniejsze u faceta jest byciem samcem alfa. Pewnie byl takim alfom, ze kobietom mokro w gaciach na jego widok, elo
  • Odpowiedz