Wpis z mikrobloga

Strasznie bawi "patriotyczne wzmożenie" przy okazji ostatniej oprawy na Legii (sam oceniam ją pozytywnie). Zanim padniecie na kolana przed społecznością Żylety pamiętajcie, że to środowisko zmaga się cały czas ze swoimi problemami. Od zorganizowanej przestępczości po neonazistowskie i rasistowskie sympatie niektórych grup kibicowskich.

Mam ogromną nadzieję, że na Żylecie wygra patriotyzm i takie grafy jak na zdjęciu, będą powodem ostracyzmu wśród kibicowskiej braci.

#legia #patriotyzm #takaprawda #warszawa #historia #polityka #iiwojnaswiatowa #neuropa
ratujemypoziomwykopu - Strasznie bawi "patriotyczne wzmożenie" przy okazji ostatniej ...

źródło: comment_xxRsWGZmxEbhTUpRJYOp3Zv1Yy7pC7oj.jpg

Pobierz
  • 15
White Legion to neonazistowska bojówka Legii Warszawa. Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale tak jest.


@ratujemy_poziom_wykopu: Bojówka o której nikt nie słyszał. Miałem kolege z legijnej huliganerki, jeden z tych co jest na nagraniach jak wbiegają na murawę i robią zadymy itp to pytałem go o to i mówi że pierwsze słyszy, a zna sporo legionistów.
Bojówka o której nikt nie słyszał. Miałem kolege z legijnej huliganerki, jeden z tych co jest na nagraniach jak wbiegają na murawę i robią zadymy itp to pytałem go o to i mówi że pierwsze słyszy, a zna sporo legionistów.


@Droper: I dlatego flaga WL przez lata wisiała na Legii. I ciągle robione robione są grafy z WL( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem, za wszystkich się nie będę wypowiadał, mówię o tych których znam i myślę że nie byliby szczęśliwi jakbym im zasugerował że są jakimis hitlerowcami.


@Droper: Nigdzie nie napisałem, że wszyscy są nazi. Po prostu to znany fakt, że takie zjawiska występują wśród kibiców Legii.