Wpis z mikrobloga

Nie istnieje na dłuższą metę nic skutecznego. Jedynie niechirurgiczne uzupełnianie włosów jak chcesz się pozbyc na stałe, tylko to coś jak peruka. Przeszczepy i inne #!$%@? to tylko wyciąganie kasy i rozwiązania tymczasowe. Na obecna chwilę nie ma nic skutecznego, a przede wszystkim bezpiecznego (finasterydy ryja beret). Można hamować ale co na wypasc to i tak wypadanie.
@jamak94: Jestem ekspertem o to co możesz zrobić:
Krok pierwszy (opcja bezpieczna i tania):
Loxon 2% - Dostaniesz bez problemu w aptece za ~27zł
Loxon 5% - Musisz iść do rodzinnego po recepte ~ 37zł
Dzięki Loxonowi możesz odzyskać część włosów. Zapobiega równiez postępowaniu łysienia. Musisz stosować regularnie rano i wieczorem.
Opcja Druga (Opcja Bezpieczna i Droga):
Wydajesz 10k na przeszczep włosów.
Opcja Trzecia(Trzeba kombinować, może mieć konsekwencje zdrowotne ale jest
@jamak94:
Kup sobie dobry szampon na takie okazje https://www.ceneo.pl/5864596
Zakola Ci się nie cofną, bo bez przeszczepu to raczej niemożliwe ale:
1. Zakola nie będą Ci się powiększać
2. To co jeszcze ma chociaż trochę cebulek to Ci odrośnie
3. Nie zwlekaj, ja o kilka lat za późno się tym zainteresowałem
4. Mi dopiero po roku odrosło dopiero to co było do uratowania ale i tak jestem bardzo zadowolony. Mimo wszystko
@AlexRaven: dzięki Mireczku, wpis naprawdę wartościowy - o pierwszych 2ch metodach wspominała mi pani dermatolog, newątpliwie zaintrygowałeś mnie opcją trzecią czyli stosowaniem Finasteridum, czy stosowanie tego konsultować z dermatologiem czy w tym wypadku z urologiem (proscar) ?
@kici666: Dobre pytanie, będziesz musiał popytać na właśną rękę bo nie wiem. Może rodzinny Ci coś doradzi. Wrzucę jeszcze wpis z reddita bo dobrze widać rezultaty. Link. Polecam również tymczasowe rozwiązanie jakim jest stlizacja. Zapuść sobie troche służsze włosy. Będzie Ci znacznie łatwiej ukryć zakola.