Wpis z mikrobloga

Mireczki, sprzedam BMW X3 3.0d w manualu z 2007r.
Przebieg oryginalny 350 000 km
Bezwypadkowy, pełna opcja (sportowe skórzane fotele, nawigacja, panorama, system hifi - długo by wymieniać).

Stan bardzo dobry, wszystko robione na czas, mam pełną dokumentację.
Jeśli ktoś chętny - zapraszam na PW :)

#kupautozmikro
#sprzedam
#bmw
#pokazauto
#kupautozmikro
Pobierz
źródło: comment_W4X9Ur6LhCoqjMra97XuSAGEoTDXNU3q.jpg
  • 56
@siwy9898 Ciężko będzie ją sprzedać, z takim przebiegiem, bo ludzie lubią być robieni w #!$%@? i będą szukać poniżej 200 tys... Mimo wszystko życzę powodzenia i normalnego klienta ;)
@S-Type: nie jest tak zle, ludzie juz powoli rozumieją ze 200kkm to nie granica zycia samochodu. Wpisywanie przebiegów na przeglądach poprawia sytuacje. No i w pozeraczach kilometrów jak np Bmw 5 czy Merc e-klasa coraz mniej ludzi bawi sie w korekty. 2 auta juz miałem z 350kkm na blacie.
@KeepCalm Pewna osoba z mojej rodziny sprzedawała Audi A6 z 2007 roku z przebiegiem 320 tysięcy kilometrów. Zainteresowanie prawie zerowe, a jeden koleś po oględzinach stwierdził, że widać ten przebieg po stanie auta, choć było regularnie serwisowane i zadbane. Jak się w końcu wkurzył i poszedł za namową znajomego, żeby przekręcić licznik o 100 tysięcy w dół to zainteresowanie drastycznie wzrosło... Mam nadzieję, że ludzie się niedługo ogarną. Przebiegi na przeglądach to