Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
@Nidor: 100% racji! Jak widzę coś takiego to mi się nóż w kieszeni otwiera. I najczęściej wyraźnie przy tych fontannach jest napisane, że zaraz kąpieli i gówno sobie z tego robią. Bezmyślni rodzice widocznie nie potrafią także czytać, wtórny analfabetyzm. Co z tego, że tam srają ptaki, sikają psy i myją się menele i cygani - po co dzieciaka zabrać na basen, trzeba by wydać "piniondze" a tu jest "za darmo!"
  • Odpowiedz
@Dziobaczka: Ani w Polsce ani w innych krajach ktore zwiedzilem zadnego takiego znaku nie widzialem. Od ponad 10 lat mieszkam w Anglii i tam tez zadnego takiego znaku nie widzialem.
Z drugiej strony znakow "Nie deptac trawy" tez nigdzie poza Polska nie widzialem bo wszedzie trawa jest po to by po niej chodzic lub na niej lezec i odpoczywac/biwakowac w parku.
  • Odpowiedz
@dob3k: zapraszam do stolicy, mogę zaprowadzić. Wolność jednego człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego. Pieprzenie, że mam nie patrzeć albo zamknąć oczy? A może ja chcę iść do parku pobyć z przyrodą i popatrzeć na fontannę która w takim celu została stworzona a nie w celu kąpania się? O ile mi wiadomo do kąpieli przeznaczonych jest bardzo wiele przybytków, celowo ku temu stworzonych, czy ja komuś zabraniam z
  • Odpowiedz
@dob3k: Nie szukałam informacji na temat tego jak jest za granicą choć temat zaraz zgłębię z czystej ciekawości.
Ale ogólnie odnoszę się do Twoich wszystkich wypowiedzi pod tym postem i pokazuję, że to nie jest tak, że autorce przeszkadza to bez powodu i ona chce ograniczać czyjąś wolność (jak to zasugerowałeś w swoim chyba pierwszym komentarzu) tylko w prawie jest zapisane, że nie można latać nago w miejscach publicznych czy to
  • Odpowiedz
@chrominancja: wypok miejsce gdzie jeśli chodzisz na mecze i masz jakieś wartości których bronisz = Patus . Zapraszam do Krakowa a zobaczysz jak to dostać w pysk od gościa w Vistuli tylko uważaj bo mój uniform do pracy to twoje 3 miesięczne zarobki . Patus powiem moim podwładnym ze mam nowa ksywę ^^
  • Odpowiedz
@OgryzekSarmaty:

chodzisz na mecze i masz jakieś wartości których bronisz

dostać w pysk od gościa w Vistuli

mój uniform do pracy to twoje 3 miesięczne zarobki

powiem moim podwładnym


Staph pls. Pogrążasz się tylko i udowadniasz swoja patologiczną osobowość xD Serio, teraz jeszcze bardziej chcę cię zobaczyć i wyśmiać ty mały, zakompleksiony człowieczku xD
  • Odpowiedz
@dob3k: a chodzą nago? bo jeśli tak to możesz wezwać straż miejską. Mówimy o łamaniu przepisów - fontannach gdzie jest zakaz kąpieli oraz o zakazie przebywania nago publicznie. Twoje porównania są, że tak kolokwialnie powiem - z dupy.
  • Odpowiedz
@chrominancja: ja tam mówię na to sukces ale wiem nie widać tego z piwnicy . Ja się nie pogrążam ja mam #!$%@? ^^ wyśmiać suuuper dopiero dostanę kompleksów bo jakaś ciota z wypoku mnie Wyśmieje . Ciekawe czy będzie ci tak do śmiechu . Obiecuje ze jak tylko będę w trójmieście się odezwę . Dawaj znac jak będziesz w Krakowie .
  • Odpowiedz
@OgryzekSarmaty:

Ja się nie pogrążam ja mam #!$%@?

Dlatego odpisujesz na każdy mój komentarz "broniąc" swojej patologicznej argumentacji xD
Niestety w najbliższym czasie do Krakowa mi nie po drodze więc tutaj raczej liczę na ciebie. Przybywaj i bij mnie po twarzy jak będę mówić "gówniak"! Hmm... może to Twój fetysz? ;>
A teraz elo, spadam się zająć sobą więc nie musisz już odpisywać ;*

  • Odpowiedz
dziecię po chwili zastanowienia stwierdziło, że jednak mu się nie chce


@brak: Też to zauważyłem, że dzieciaki (nie wszystkie) mają jakiś wbudowany algorytm rozpoznawania co można a co nie. Dzieciak przychodzi i pyta czy może COŚ. Oczy latają, uśmiech skrzywiony, czeka na odmowę. Teraz wystarcza, żeby mama powiedziała "nie" (a jak ma mózg, to "nie, bo..."), ale mamusia jest mądrzejsza od dziecka tylko teoretycznie i ona dziecku nie będzie zabraniać.

Biegajace
  • Odpowiedz
@severson:

It's not an offence to be naked in public in England and Wales but it does become an offence if it can be proved the person stripped off with the intention to upset and shock. The complainant has to prove this.


In Scottish law there is no statutory offence, just the common law offence of offending public decency - a strand of the breach of the peace. The test is
  • Odpowiedz