Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
Co ty o tym podniecaniu? #!$%@?, czytasz co się do ciebie pisze?

@laptop_marki_samsung: Przeczytałem dokładnie, najwyraźniej w przeciwieństwie do ciebie.

Jeśli chcesz dyskutować, to odnieś się do mojego komentarza, a nie skaczesz z mordą.
  • Odpowiedz
@laptop_marki_samsung: Bardziej nie rozumiem PO CO gówniaki biegają nago. Jak będą w majtkach to umrą z przegrzania? Nie nie, chodzi tylko o to, żeby mamuśka nie miała później problemu z mokrymi gaciami. Jakby problemem było wziąć jakieś na zmianę a mokre spakować.
W sumie skoro latanie na go jest fajne to czemu tylko na plaży/przy fontannie w centrum miasta? Czemu nie na przykład na spacerze w parku?
I jeszcze jedno- pada
  • Odpowiedz
To co, burka?

@mnik1: Akurat burki noszą tylko dorosłe kobiety, bo dzieci nie są uznawane za obiekt pożądania.

W praktyce w krajach muzułmańskich jest inaczej i można by wyciągnąć wniosek, że to własnie przez to, że dorosłe kobiety noszą burki, mężczyźni zwracają się do dzieci, bo na bezrybiu i rak ryba.
  • Odpowiedz
@Nidor

A) co Cię obchodzi to, ze czyjes dzieci moga ewentualnie być obserwowane przez pedofili (#!$%@? od tego jak skrajnie marginalnym w skali spoleczenstwa jest to zjawisko)? Przeciez to interes rodziców i jesli im to nie przeszkadza, to co Tobie do tego?
B) co Cię obchodzi to, czy czyjes dzieci kapia sie czy pija wode, w ktorej wczesniej podmywal sie menel? Reszta argumentu j.w. Jako ekstras dodam, ze z biologicznego punktu widzenia
  • Odpowiedz