Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
@Nidor mówcie co chcecie, ale czegoś biedny, boś głupi jak mawali starzy Indianie.
I jednak to prawda, że bieda umysłowa pokrywa się z biedą finansową.

Fontanny, gołe dzieci i matki robiące tym nagim dzieciom zdjęcia.
Basen 4 gwiazdkowego hotelu.
Każde dziecko w szortach, a dziewczynki nawet kilkimiesięczne w strojach 2 lub 1-częsciowych zakrywających sutki.
Nikt nie robi zdjęć.
  • Odpowiedz
@dob3k: > Nie mam z tym problemu ze sie dzieci (ubrane czy tez nie) kąpią w fontannie, czy ze ktos sobie moczy w niej nogi. Po to sa by obywatele mogli z nich korzystac. Przeszkadza mi jednak to ze ktos wtyka nos w nie swoje sprawy i stara sie ograniczyc wolnosc osobista innych dla wlasnego "widzi mi sie".

Idąc tym tokiem rozumowania, to równie dobrze te dzieciaki mogłyby nasrać do tej
  • Odpowiedz
@Nidor mój syn (słowa gówniak nienawidzę) ma 2,5. Mamy własny ogródek i mimo, że marne szanse, że sąsiedzi go zobaczą to i tak nie ma latania z gołym tyłkiem po ogrodzie. W domu mimo, że jest na etapie nauki sikania do nocnika też zawsze musi mieć ubranie. Także zgadzam się z Twoim wpisem, ale niestety świat jest pełen głupich Karyn.
  • Odpowiedz
@zsuiram2:

Idąc tym tokiem...

Bzdura. Nie idziesz moim tokiem. Moja wolnosc konczy sie na Twojej wolnosci osobistej jak sam zacytowales (nie do konca rozumiejac chyba). Jesli niszczysz/zanieczyszczasz mienie publiczne to ja nie moge z niego skorzystac wiec wchodzisz na moja strefe.
Biegajace nago dzieci nie wchodza na niczyja sfere. Tak samo jak rudzi czy grubi swoja obecnoscia.
  • Odpowiedz
@Nidor: Te same madki wrzucają 10 nagich zdjęć swoich dzieci, dziennie na fejsa i myślisz, a Ty im próbujesz tłumaczyć, że jak chwilę polata z gołą dupą to źle. Przecież nie ma nic słodszego niż goła dupa Brajana, bo przecież to tylko dziecko!
  • Odpowiedz
@Nidor: nudzi ci się ze szukasz problemów ? A) nie jesteś pedofilem i masz to w dupie b) jesteś pedofilem i zwracasz na to uwagę . Cieszę się ze w życiu się układa bo masz czas zastanawiać się nad takimi rzeczami ( Btw. Gówniak i bachor to określenie za które mimo ze jesteś kobieta ode mnie jako ojca dostała byś liścia na MORDĘ ) powodzenia w wychowaniu własnych DZIECI .
  • Odpowiedz
@OgryzekSarmaty: oho, tez używam takich określeń jak gówniak i bachor. I już widzę jak mi dajesz w twarz xD Zapraszam do trójmiasta, z chęcią popatrzę jak mnie bijesz po twarzy xD Popieprzony kretyn, który myśli, że jak zamoczył i powstał z tego gówniak to może wszystko. Super osiągnięcie patusie xD
  • Odpowiedz
@Nidor: ja #!$%@?ę, zgadzam się z tobą... nawet na #!$%@? wsi gówniaki wchodzą do sklepów z gołymi kutazami i pierogami. Nic tak człowieka nie zawstydza i nie zbija z tropu... Na plaży to samo
  • Odpowiedz