Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest chore?

Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych. A walić jeszcze plaże, już tutaj wyczuwam mocne pieluszkowe zapalenie mózgu ale co do cholery trzeba mieć w głowie, aby puścić tak gówniaka w centrum jakiegoś miasta? Ostatnio odwiedzałam rodzinne strony we #wroclaw, rynek, szklana fontanna, bachory biegają goły od góry do dołu, kąpią się w tej wodzie, piją, chlapią, istna sielanka. Totalnie nie widać, że kilka minut wcześniej po drugiej stronie obmywał się w niej jeden z meneli po kolejnej ciężkiej nocy, a parę metrów dalej ławkę okupuje gościu, który dość intensywnie się przygląda. Powodów cała masa, bo a) nikt nie chce oglądać nagich dzieci, b) niektórzy chcą oglądać nagie dzieci, c) ubrania zostały jednak po coś wymyślone i d) jak chcemy pieroga to se zjemy w domu. To jest tak kruci bezmyślne, że brak mi słów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 170
  • Odpowiedz
W Stanach byłby mandacik. Obowiązują tam pewne normy o których Polacy nawet by nie pomyśleli, np. nawet facet nie powinien w samych bokserkach latać po plaży bo zbyt dużo widać. Dzieci podlegają tym samym regułom, tj. nie ważne od wieku - jakiś kostium kąpielowy musi być.
  • Odpowiedz
@Nidor dziś nad zalewem Nakło Chechło dzieciom się obsral, a matka do niego "leć do wody umywalka dupę" i on zta obsrana dupa pomiędzy innymi dzieciakami. A matka za nim i te majtki pierze. #!$%@? co za dzicz z lasu. Myślałem że się porzygam, pozbierałem się i już mi się odechciało plaży od płytkiej strony na zawsze.
  • Odpowiedz
@dob3k: Nie może się pokrywać, bo wklejone dotyczy sytuacji prawnej i to w innym miejscu. Ale, jak rozumiem, nie masz nic przeciwko wymachiwaniu pindolem w miejscu publicznym. Opinia jak opinia :)
  • Odpowiedz
@Nidor: mam pomysł. Kup menelowi jabola i niech za to idzie do tej fontanny między bachory i zacznie się myć. Któryś na pewno się zgodzi, oni za alkohol zrobią wszystko.
Tylko nie zapomnij tego nagrać i wrzucić na mirko :)
  • Odpowiedz
Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy pierogiem w miejscach publicznych.


@Nidor: W Lublinie to samo. Otwarto nowe fontanny na Placu Litewskim i to co tam się #!$%@? to tragedia. Karyny z gówniakami kąpią się w fontannach w strojach kąpielowych a niektóre dzieciaki puszczane są nawet w pieluchach. Jeszcze #!$%@? tam teraz chlorem jak na jakimś kąpielisku. Teraz niby lata SM i wygania ludzi z fontann, ale
L.....s - > Ci rodzice którzy pozwalają swoim gówniakom biegać z gołym dzyndzlem czy ...

źródło: comment_ydJuNkXEUS0okzOBkbASxBC6LfFyqAma.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nidor: No dobra, ale w czym problem? Twierdzisz, że nikt nie chce oglądać nagich dzieci. Okej. Mi np. to jest obojętne, czy małe, kilkuletnie dzieci biegają gołe czy nie - nie ma w tym żadnego "chcę" czy "nie chcę" - jest mi to po prostu całkowicie obojętne. Dalej, po stwierdzeniu, że NIKT nie chce oglądać dzieci, twierdzisz, że NIEKTÓRZY jednak chcą - więc NIKT nie chce, czy jednak są tacy co
  • Odpowiedz
@worm_nimda napisałeś to na co mi nie chciało się tracić czasu. .. Ogólnie boję się ludzi którym przeszkadzają nagie dzieci... Ja się im nie przyglądam, więc może dlatego jest mi to obojętne. Jak myślisz
@mnemonk?
  • Odpowiedz