Wpis z mikrobloga

Mirki, dzisiaj w nocy odszedł mój najlepszy przyjaciel w życiu. Przyjaciel który zawsze mnie wysłuchał i mimo, że nic nie mowil, to zawsze widziałem w jego oczach zrozumienie. Przyjaciel, którego szczerze kochałem prawdziwą, bezinteresowna miłością. Przyjaciel, którego przygarnąłem ze wsi i który mieszkał ze mną przez 12 lat. Najbardziej boli mnie to, że przez to, że jestem za granicą nie miałem okazji go wesprzeć w ostatnich chwilach, kiedy już nie chodzil, nie jadł, dostawał jedynie kroplówkę oraz to, że nie zdążyłem się z nim pożegnać. Mam nadzieję, że jesteś już w lepszym miejscu, przyjacielu. W końcu wszystkie psy idą do nieba. Do zobaczenia, kumplu
#psy #pozegnanie #milosc
GetRekt - Mirki, dzisiaj w nocy odszedł mój najlepszy przyjaciel w życiu. Przyjaciel ...

źródło: comment_0Tf83xlaxTXWgsqw8pPIgfIJtLl2IiLo.jpg

Pobierz
  • 26
@GetRekt będzie dobrze. Ja już pożegnałem jednego psiego przyjaciela, z którym się wychowałem, obecnie jestem na swoim z kobietą, która kocham i mamy własnego pieska. Serce nam pęknie za naście lat, gdy i jego trzeba będzie pożegnać :-(. Ale taka kolej rzeczy niestety, głowa do góry.
@GetRekt: ja jutro jadę odwiedzić dziadków, którym ostatnio zdechł pies. Z pół roku wcześniej kot. Nie mają teraz ani jednego zwierzaka i już wiem, że będzie tam bardzo dziwnie ( ͡° ʖ̯ ͡°) w niedzielę co prawda mama podrzuca tam naszą sukę na 3 tygodniowe wakacje, więc im na pewno wróci uśmiech na twarzy, ale ja będę w sobotę i będzie jedna wielka pustka ( ͡°