Wpis z mikrobloga

@hpiotrekh: Ja to sie teraz wożę XD Nie żebym się chwalił... W sumie dziwnie się czuje, że w takim wieku koledzy jeżdżą pandami a ja BMW E60... I nie mówie, że to Bóg wie jakie auto, ale na pewno lepsze niż Fiat Panda. :P No i ludzie sie patrzą i pewnie myślą "o, tacie furę zabrał" XD
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: auto zajebiste i wolałbym chyba taką starszą piątkę niż nowszą trójkę.

tylko te felgi, nie dosc ze male, to jeszcze mocno zabudowane. aż się prosi o jakąś 18. Ale wtedy i opona droga.
oby się nie psuło.

Ps. po co chcesz robić audio? Fabryczne chyba powinno
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: #!$%@? nie wystarczające xD Jak sie zdziwiłem jak AC/DC puściłem troche głośniej, to pierdzieć zaczęło xD

I tak jak piszesz, jest CD z kodekiem MP3, gotowość bluetooth (czyli tylko telefon i rozmowy głosowe, ale audio już nie) i zmieniarka na 6 płyt w schowku
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: ogólnie sam bym się powoził takim, ale mnie nie stać. Swoją drogą #!$%@?ą mnie takie łebki co kupują tak wymagającą finansowo furę a pewnie zarabiają z 2 koła i mieszkają u mamy xd, nie mnie jednak szerokości
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: dobrze, spokojnie, moje pieniądze, wiem na co się pisałem, niemniej nie uważam, żeby to było mega drogo. czytałem też o padających rzeczach w Vectrze C a przez 8 lat jeżdżenia (mówię teraz o moim ojcu) nie wystąpiła żadna usterka. Jedynie części eksploatacyjne. Trzeba po prostu trafić na dobry model.
  • Odpowiedz
@defkor: spoko, tutaj da sie ustawić czy mają być włączone, czy nie. Ustawiłem na razie włączone, ale jak sie #!$%@?ę to wypierdzielę te kierunki i będę ludziom zajeżdżał drogę i szeryfował. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
dobrze, spokojnie, moje pieniądze, wiem na co się pisałem, niemniej nie uważam, żeby to było mega drogo. czytałem też o padających rzeczach w Vectrze C a przez 8 lat jeżdżenia (mówię teraz o moim ojcu) nie wystąpiła żadna usterka. Jedynie części eksploatacyjne. Trzeba po prostu trafić na dobry model.


@Kopamatakawapl: a skąd Ty wiesz czy na dobry model trafiłeś? Jak długo to masz? Sądząc po tym co piszesz to jednak
  • Odpowiedz