Wpis z mikrobloga

@Kopamatakawapl: początkowa euforia po zakupie :) też tak miałem po zakupie swojego czwartego w życiu wozu (nie bmw). Po pierwszej poważniejszej awarii oprzytomniejesz :)
pamiętaj, że jedyne prawilne to w wersji bez kierunkowskazów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@Kopamatakawapl może już to zrobiłeś, ale polecam trochę zainwestować i przejechać się na serwis po zakupie i sprawdzić co komputer wyrzuca.
Pisze o tym, bo sam miesiąc temu kupiłem tyle że 535 xi z 2008. Tydzień temu okazało się że padlo wyrównanie masy na silniku, padł alternator i rozrusznik. Nawet nie pytaj o koszta.. (że pewnych względów robiłem w ASO)
Aczkolwiek autko fajne :) niech się dobrze prowadzi.
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: robienie audio w e60 to niezbyt prosta sprawa, postawa to taka ze w fabryczne radio nowym sprzętem się nie weźmiesz, nie dołączysz do fabrycznego audio dodatkowego wzmacniacza, ani nie wymienisz na nic tego fabrycznego, czeka Cię ciągniecie na nowo okablowania i budowa audio od nowa.
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl Trochę januszowego kazania z naszej strony nie zaszkodzi a może wyjść ci na dobre. Serio nie ma co się rzucać, tym bardziej że jesteś młody i cały hajs #!$%@? na furę marzeń więc warto posłuchać dobrych rad. Ja bym na twoim miejscu pojeździł nim chociaż z miesiąc dwa i przekonał się czy nie wyjdzie coś po drodze do roboty a nie łapał się za przeróbkę audio bo ACDC ci pierdzi
  • Odpowiedz
@anas_lex: Takie rady lubię, ale pisanie, że śmieją się z sebków, którzy kupili E36 i stoi czy, że nie będzie mnie stać jest głupotą, bo nie wiedzą gdzie pracuje, ile zarabiam, za ile mam części i naprawy i tak dalej... To nie jest moje pierwsze auto. Jeździłem Mercedesem W124 i wiem co to są koszta napraw. Tam to się dopiero psuło!
  • Odpowiedz
@Kopamatakawapl: #!$%@? ktoś kupi Skodę jarają się mówią ze lepsze niż bmw i wgl ... ze bmw to gowno... kupił ktoś w końcu fajna porządna 5 i odrazu ale bym to ujezdzal dawaj ... świetne bmw sam poluje na 3 e90 ew jak się trafi jakaś fajna f30
  • Odpowiedz
@damian_co_dalej: 100% racja. Pogadamy za 2 miesiące.
@Kopamatakawapl: oby Ci dobrze służył i nie było problemów ale niestety z doświadczenia wiem, że albo będziesz czymś jeździł przez dwa lata i będzie gitara albo na dzień dobry będziesz musiał ogarniać rzeczy, które nawet Ci do głowy nie przychodziły przy zakupie.

Sam w lutym kupiłem e91 (miało być e60 ale trafił się egzemplarz od znajomego znajomego) i wiem co to
  • Odpowiedz