Wpis z mikrobloga

@niedlapsa no to fajnie, że nosisz, ale Orient wygląda po prostu lepiej pod względem projektu, ma ładniejsze i lepiej widoczne wskazówki, bardziej zrównoważoną i elegancką tarczę, (ten trójkąt i wielkie koliste indeksy z Rolexa..., Makabra). To nie zmienia faktu, że kosztując 20 razy więcej, Rolex siłą rzeczy jest po prostu w cholerę lepszym zegarkiem, ale...
  • Odpowiedz
@niedlapsa nadal odpycha mnie ten trójkąt - fajny trójkątny marker to jest we Fliegeruhr wersji A np. Stowy i w b. wielu zegarkach militarnych. Zwężona wersja tego znacznika strasznie mnie odpycha. W tym "maxidial" indeksy były przytłaczające, tu z kolei ich mniejsze rozmiary sprawiają, że ten piekielny trójkąt jest jeszcze lepiej widoczny. Powiedz, co ci się w Oriencie na poziomie projektu nie podoba, jestem bardzo ciekaw bo właśnie orientowy nurek zdawał mi
  • Odpowiedz
@niedlapsa
@Pantokrator też nic nie poradzę, że rolex trąci mi po prostu myszką :) mimo to będąc ostatnio na spotkaniu jak dojrzałem u rozmówcy jakiegoś złotego daydate i robił wrażenie :) aż mi się ds-1 pod mankiet schowała :)
  • Odpowiedz