Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Skoro dla kobiet najbardziej atrakcyjny mężczyzna to ten o najbardziej alfa męskich cechach, to dlaczego moja matka wychowała mnie na grzecznego i miłego omegę cipeusza?
To jest jak strzelenie #!$%@? samobója,bo jak każda matka chciałaby kiedyś doczekać się wnuków. W ogóle czemu wiele kobiet które znam w taki sposób wychowują swoich synów? Skąd się u nich bierze to przekonanie że jak wychowają sobie grzeczniutkiego synusia, który "ręki nigdy na żadną kobietę nie podniesie" to będzie żył szczęśliwe i dostatnie życie i czy przede wszystkim jakakolwiek dziewczyna będzie chciała być z takim patałachem?
#zalesie #pytaniedoeksperta #tfwnogf #wychowanie #jestempatalachem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Skoro dla kobiet najbardziej atrakc...
źródło: comment_RspnLZCntGRoWX8I0uVj7YQWh5RMMxhR.jpg
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania:
-ojciec to bad-boy/alkoholik/pracoholik/jest niedostępny/wszystko jednocześnie
-matce brakuje przywiązania (oksytocyny)
-zapomina, że pokochała dziarskiego mężczyznę
-szuka wsparcia w synu
-wychowuje go na "Nice Guya"
-syn dorasta
-rzeczywistość w kontaktach z kobietami
uderza w Mirka jak niemiecki ostrzał, w alianckie wojska, w Normandii
-III aksjo
-brak profitu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skoro dla kobiet najbardziej atrakcyjny mężczyzna to ten o najbardziej alfa męskich cechach, to dlaczego moja matka wychowała mnie na grzecznego i miłego omegę cipeusza?

To jest jak strzelenie #!$%@? samobója,bo jak każda matka chciałaby kiedyś doczekać się wnuków. W ogóle czemu wiele kobiet które znam w taki sposób wychowują swoich synów?


@AnonimoweMirkoWyznania: Matka nie wychowuje Cie dla jakiejś kobiety, tylko dla siebie. Ona widzi w Tobie tego małego synka o
@Jokker: To nie jest jego wina, że od dzieciaka był karmiony takim gównem. @As_Pancerny dobrze to podsumował. Dziecko jest kompletnie bezbronne wobec tego co jest mu wciskane przez rodziców. Dobrzy rodzice wychowują dzieciaka tak, by w dorosłym życiu był silny i niezależny. Zła matka robi z syna #!$%@?ę, zły ojciec ma go w dupie i w ten sposób w ostatnich latach świat zalewa fala takich piczek.

@AnonimoweMirkoWyznania Odetnij się trochę od
@Jokker On wie, że to jest słabe i to już jest jakiś krok naprzód. Boi się zmian, bo to jedyny styl bycia jaki zna, nie do końca ze swojej winy. Da się to jeszcze wypracować. Sam jeszcze kilka lat temu byłem sztandarowym przykładem cipeusza, ale dziś daję radę to przezwyciężać jakoś ;p
OP: @As_Pancerny: Ale się wstrzeliłeś
-ojciec jest niedostępny - mieszka sam a ja razem z matką.
-matce brakuje przywiązania (oksytocyny) - no od zawsze kiedy pamiętam widywała się z ojcem 1-2 razy w tygodniu najczęściej w weekendy kiedy przychodził nas odwiedzić.
-zapomina, że pokochała dziarskiego mężczyznę - nie wiem jakiego pokochała, ale mój ojciec nie jest dziarski w żadnym aspekcie swojego życia.
-szuka wsparcia w synu - jeździła ze mną