Wpis z mikrobloga

Szybkie 24 godzinne #rozdajo #chilizgobim ale tym razem tylko dla #warszawa ;)

Z okazji pierwszych tegorocznych zbiorów rozdaję nic innego jak owocujący krzaczek chili ;) Odmiana do wyboru od tych prawie, że tylko słodkich, do takich przepalających wnętrzności na wylot ;) Krzaczek wysokości około 90 cm w 3 litrowej doniczce ;)

Tylko warszawa, ponieważ w grę wchodzi tylko odbiór osobisty u mnie na Służewiu ;)

Zostało mi kilkanaście krzaczków wyłączonych ze sprzedaży, bo czekały na pewne wydarzenie, które się ostatecznie nie wydarzyło, a rośliny już poprowadzone do owocowania :)

#chilihead #chili #papryczki #papryka #goomowesosy #ostrezarcie #domowyogrod #hobby #ogrodnictwo #ogrod #rosliny
  • 21
  • Odpowiedz
@Siotson: A witam, witam :D

@farmaceut: No niestety. Są zdecydowanie za duże na wysyłkę - do metra wysokości i w sporych donicach. No i owocujących nie chce wysyłać, bo się owoce poobłamują. Więc tak samo jak sprzedaje je tylko przez odbiór osobisty tak i rozdajo tylko przez odbiór osobisty.
  • Odpowiedz
@Siotson: Wybacz, ale mam w pokoju taki skwar, że nie dam rady wstać z łóżka i ustawiać je do zdjęcia... więc strzeliłem foto z łóżka ;D Trochę mało widać, ale ogólnie jest na zdjęciu 30 sztuk roślin ;) Cały las. No i trochę podwiędnięte dziś, bo okno ma wystawę południowo-zachodnią, ale to zupełnie normalne w taki upał jak dziś - liście szybciej odparowują wodę niż są w stanie pozyskać korzenie.
  • Odpowiedz
@gobi12: Koty mogą podgryzać czy raczej tego nie tykają? Jeżeli koty tego (czyli liści i owoców) nie lubią jak cytrusów to można by było zrobić udoskonalony sos paprykowo-czosnkowy :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Moje całe szczęście nie tykaja. Gdy zawiozlem sadzonki na wieś, to w dwa dni objadły bazylie i oregano i zrobiły sobie w doniczkach legowisko, a chili i pomidorów nie ruszyły.
  • Odpowiedz